Dot.: Po strzelonej bramce piłka jest od razu na środku i rozpoczęcie gry

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Po strzelonej bramce piłka jest od razu na środku i rozpoczęcie gry

★★★ Guide

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 22/05/2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 22:13
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wytłumaczyć czy każdy może tak zrobić czy tylko osoby oszukujace
Co się dzieje? W FUT
Co powinno się stać? Wytłumaczyć czy każdy może tak zrobić czy tylko osoby oszukujace

Witam. Niech mi ktoś zdradzi jak zrobić aby po strzelonej bramce (NIE CELEBROWAĆ BRAMKI JAKĄŚ CIESZYNKĄ ) tylko od razu piłka piłka znalazła się na środku i natychmiast nastąpiło rozpoczęcie gry. Czy jest to możliwe grając normalnie czy tylko jak ktoś oszukuje (ma trajnery czy cheaty) to moze zrobić. Nigdzie nie znalazłem informacji jak to zrobić a spotyka mnie to coraz częściej w meczach które totalnie przegrywam i przeciwnik właśnie tak robi. Strzela bramkę i po 1-2 sekundach już zaczynam od środka. 

Wiadomość 1 z 5 (498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Po strzelonej bramce piłka jest od razu na środku i rozpoczęcie gry

★★★ Guide
Dzięki. Czyli to niekoniecznie musiał być ktoś kto oszukuje. Może był po prostu bardzo dobry i już i w 15 min wpakował mi 3 bramki. Dzięki jeszcze raz

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (467 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Po strzelonej bramce piłka jest od razu na środku i rozpoczęcie gry

★★★★★ Apprentice

zachęcam do zapamiętania nazw klubów i zgłąszania graczy .
https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/report-players-for-cheating-abuse-and-harassment/

Wiadomość 2 z 5 (488 wyświetleń)

Dot.: Po strzelonej bramce piłka jest od razu na środku i rozpoczęcie gry

★★★ Guide

Dzięki za info ... tylko ja pytam czy to tylko oszuści tak mogą zrobić czy jest jakaś kombinacja klawiszy że UCZCIWY gracz też może pominąć cieszynkę i celebrację i 1-2 sekundy po bramce może rozpocząć się mecz od środka. Może niesłusznie kogoś oskarżam o oszustwo. Chciałbym jasno wiedzieć że tylko oszuści mogą tak robić to będę zgłaszał. Ale czy wyplenimy ten "CHWAST" to wątpię ... bo rozmnażają się chyba przez pączkowanie bo jest ich coraz więcej mimo zapewnień "USZCZELNIANIA GRY". Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 5 (479 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Po strzelonej bramce piłka jest od razu na środku i rozpoczęcie gry

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @TOMALA1969

 

Na PC będzie to RB+LB jednocześnie, po zdobyciu bramki. 

Wiadomość 4 z 5 (477 wyświetleń)

Dot.: Po strzelonej bramce piłka jest od razu na środku i rozpoczęcie gry

★★★ Guide
Dzięki. Czyli to niekoniecznie musiał być ktoś kto oszukuje. Może był po prostu bardzo dobry i już i w 15 min wpakował mi 3 bramki. Dzięki jeszcze raz
Wiadomość 5 z 5 (468 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA