Po co mi ikony 100% zgrania? skoro gram w SB

autor: bizi78pl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Po co mi ikony 100% zgrania? skoro gram w SB

★★★★★ Novice

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Squad Battles
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? codziennie
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 24 h
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? nie wiem
Co się dzieje? to sie dzieje ze srebrne i brazowe składy leją ikony jak chca moge sie tylko przyglądac
Co powinno się stać? sami wiecie najlepiej

Po co EA tworzy cos w rodzaju zgrania i podkresla jak to jest wazne? Po co EA puszcza karty warte kilka milionow jak w SB sa bezużyteczne? bo byle brązowa karta nie wiadmomo skad to i co to biega niczym Ronaldo Toty. Robisz skład starasz sie o zgranie, jak najlepszych zawodnikow dobierasz taktyki a gra ma to głeboko w tylku. Grasz mecz ze skladem ocenionym na 68 ze zgraniem 40 i co sie dzieje? to ze kazda próba odbioru piłki bądz odbitka leci do bota, to ze sedzia gra jako zawodnik przeciwnej druzyny  nie ma meczu zeby nie wszedł na droge mojemu zawodnikowi podczas np contry...to sie dzieje ze bot gra bardzo agresywnie niekiety faule na czerwona kartke a Pan sedzia nie reaguje w przeciwienstwie do mnie kiedy tylko dotkne bota natychmiast jest karta i rzut wolny w najlepszym wypadku...Ile trzeba oddac strzałow zeby padła bramka....słupku poprzeczki interwencje bramkarza o ktorym nikt nic nie wie....ja rozumiem ze wszystko nei moze wpadac ale nei moze byc tak ze oddaje w meczu 30 kilka strzałow na bramke i nie wpada nic !!!!! oczywiscie botowi w 45 zawsze wejdzie ten jeden jedyny strzał mimo tego ze stoi tyłem do bramki i daleko za polem karnym a strząły ocenione ma na 40 cos....zenada:P...... IKONY uwaga przychodzi moment w meczu ze nie wiedza co robią nie potrafia porpawnie podac do siebie piłki kazde podanie pod nogibota....to smierdzi.... Drogie EA nie wprowadzajcie graczy w błąd ze zgranie robi roznice...NIe naciagajcie dzieciakow na te kolorowe karty które sa bezuzyteczne bo skryp robi swoje !!!! Kiedy przyznacie się ze w grrze jest HANDICAP?  Myslałem ze grajac squad battles odpoczne psychycznie od fut champions ale widac mysliłem sie bo nawet to spapraliscie.... Najgorsza fifa od lat wiecie dlaczego???? bo nie ma wogóle podkreslam wogóle funu z gry a tu o to chyba chodzi...po co mam sie denerwowac i przeklinac pod nose? po co mi to potrzebne...

Wiadomość 1 z 1 (357 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA