Osłabiona drużyna

autor: STEXNET
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Osłabiona drużyna

★ Guide

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 04.03.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 00.00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? -
Co się dzieje? Nie wie co się dzieje, ale od tygodnia mam wrażenie jakbym grał zupełnie inna drużyna, jakbym wszystkie statystyki u moich zawodników były obniżone o 10-15. Wszystkie akcje które robię są opóźnione. Czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć że w walce RASHFORDa (SBC) z KANTE o górną piłka wybitą przez bramkarza, wygrywa KANTE?
Co powinno się stać? -

   

Wiadomość 1 z 2 (114 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Osłabiona drużyna

[ Edytowane ]
★★ Guide

Co zrobisz, zaraz ktoś ci wywali ten temat tak jak moje. 

 

A to co się dzisiaj odwalało w tej grze to jest istna patologia. Typy jakimiś ogórkami po 78 ovrl niszczą w walce fizycznej mój skład z oceną ok. 89. 

 

Kompany FB nie umie wygrać Główki z Belottim o 10cm niższym, typ schemaciarz cały mecz robi el tornado i wrzutki i każda jest golem... Masa wylewów a to wszystko tylko po to by nie dało się spokojnie wbić punktów do pierwszej rangi.. Ostatnie 10 meczów to chyba 8 przegranych i to w kuriozalnych okolicznościach. To samo tyczy się Fut Champions. Gra robi wszystko by nie dało się przeskoczyć z np. G3 na G1 albo Elitę bo będzie rzucać kłody pod nogi w postaci rywali ze składami za 50mln

Wiadomość 2 z 2 (97 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA