Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

autor: kingaidenx97
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★★★★ Apprentice

i ej sport cenegejm:

 

https://www.facebook.com/kartomaniafut/videos/261562424710007/?hc_location=ufi

 

 

CZY PROGRAMIŚCI EA MAJĄ CZAS ŻEBY SIĘ ZAJĄĆ TAKĄ DROBNOSTKĄ?

Wiadomość 11 z 21 (2 019 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★ Novice

Ja mam podobne problemy. Na dodatek mój bramkarz(handanović) broni jak jakiś amator wmnawet proste piłki wybija zamiast łapać. Często robi to tak nieudolnie, że piłka ląduje pod nogami przeciwnika. Poza tym sporo goli trace po tym jak piłka przeleci przez jego rękawice.

Wiadomość 12 z 21 (1 987 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★★★★ Apprentice

Miałem gdzieś takie nagranie gdzie bramkarz podbiega do piłki i czeka aż przeciwnik kopnie ją z 10 metrów do pustej bramki :D a jak przelatuje obok niego, mimo że stoi o pół kroku od piłki to tylko czeka aż zostanie kopnięta :D 

 

Dziś wpadł przelew za originn access, i już dziękuje za 2 miesiące użerania sie z giereczką... porażka jak można coś takiego wypuścic na rynek, skoro ja znalazłem około 100 błędów... to gdzie są betatesterzy tak niby dużej firmy?

Wiadomość 13 z 21 (1 969 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★★★★ Novice
Wszystko psują patche. Przecież ta gra jest totalnie zmieniania co tydzień a gracze PC(w tym ja) jesteśmy królikami doświadczalnymi dla konsolowców. Gra jest totalną padaką, piłkarze wypuszczają sobie piłkę na trzy kilometry co wcześniej się nie zdarzało, najlepiej w odbiorze grają teraz napastnicy. Nie da się w to grać. Każdy z patchy nie wprowadził ŻADNEJ pozytywnej zmiany. ŻADNEJ. Jest coraz gorzej, nie da się w to grać.
Wiadomość 14 z 21 (1 958 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★★★★ Apprentice
w poście numer 13 masz zaprzeczenie twojej teorii XD obrońca ~60 tempa szybszy od napastnika ~90 tempa XD
Wiadomość 15 z 21 (1 953 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★★★ Novice

Witam

Czy komuś udało się rozwiązać ten problem. 

Mam to samo na PS4

Wiadomość 16 z 21 (1 650 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★ Guide

Mamy już połowę marca, za jakieś 4 miesiące w to będą grać niedobitki a gra dalej wygląda jakby ją przenieśli do sprzedaży w jakiejś wersji ALFA. Wylewy, opóźnienia, paranormalne bramki tyłem z pierwszej, Griezmann wygrywający główki z każdym możliwym obrońcą, to samo Mbappe. 

Wiadomość 17 z 21 (1 643 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★★ Novice

Zgłaszam już wszędzie gdzie się da a EA ma w * wszystko bo najważniejsze są kolorowe karty. Po co maja naprawiać skoro zaraz będzie fifa 20

Wiadomość 18 z 21 (1 586 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★★ Apprentice
  • Szkoda strzępić ryja na ten badziew.Nie kupować, olać, zapomnieć.
Wiadomość 19 z 21 (1 591 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★ Guide

Tu nie chodzi o FIFĘ, ale o sposób myślenia EA i traktowania nas jako graczy.

Naszym zadaniem jest tylko to, żeby płacić i nie narzekać. Problem dotyczy wszystkich gier od EA - od piłki nożnej przez NFL czy ściganie się autami.

Poczytajcie sobie na forach niemieckich, angielskich czy innych, co o praktykach EA sądzą zawodowi gracze. Będziecie zaskoczeni.

Wszyscy piszą tu o "opóźnieniach w grze", ale to nie są żadne "opóźnienia", tylko celowe działanie gry!

Poczytajcie sobie o programie, który został w ostatnim czasie opatentowany przez EA, a nazywa się DDA. 

Zresztą założę się o kasę, że zaraz ten wątek zostanie zamknięty, a mój wpis najprawdopodobniej usunięty.

 

Bardzo ciekawe jest też to, że EA oficjalnie zamyka konta osobom handlującym COINSAMI. Zgadza się?

A zastanawialiście się nad tym, dlaczego youtuberzy zachęcają do kupowania COINSÓW, podają nawet kody rabatowe i nadal mają dostęp do FIFY online?

Wiadomość 20 z 21 (1 563 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA