Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

autor: olafinio123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champions a nawet SB

★★★★★ Apprentice

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 01/11/2018 - 09/11/2018
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 10:00 AM
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Podczas grania w jakikolwiek tryb od czasu pamiętnego wyłączenia serwerów EA oraz opóźnienia, przesunięcia ligi weekendowej w każdym trybie FUT jest opóźnienie, piłkarze biegają w miejscu a strzał czy podanie wykonują z opóźnieniem do 2/3 sekund.
Co się dzieje? Podczas grania w jakikolwiek tryb od czasu pamiętnego wyłączenia serwerów EA oraz opóźnienia, przesunięcia ligi weekendowej w każdym trybie FUT jest opóźnienie, piłkarze biegają w miejscu a strzał czy podanie wykonują z opóźnieniem do 2/3 sekund. GamePlay wygląda jakby był rozgrywany w slow motion...
Co powinno się stać? Opóźnienie powinno zniknąć a gemplay powinien być szybszy

Podczas grania w jakikolwiek tryb od czasu pamiętnego wyłączenia serwerów EA oraz opóźnienia, przesunięcia ligi weekendowej w każdym trybie FUT jest opóźnienie, piłkarze biegają w miejscu a strzał czy podanie wykonują z opóźnieniem do 2/3 sekund. GamePlay odtwarzany jest jakby w slowmotion. Dzieje sie to nawet w Squad Battles! W trybie gdzie nie gramy w przeciwnikiem online a gramy oczywiście będąc połączonym do serwera EA. I nie.. to nie wina połączenia znajdującego się w domu, które od UPC wynosi 120 Mb/s.. Komputer podłączony jest po kablu a test został również wykonany na czystym Win10 z internetem po kablu..Jedno wielkie opóźnienie wszystkich działań.. tzw "delay"
Wy też to macie?

Wiadomość 1 z 21 (3 744 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★★★★ Apprentice

cieszę się, że ktoś podnosi ten temat, zagrałem dziś dwa mecze po przerwie i już chyba nie wrócę... nie da się w to grać bo piłkarze biegają wolniej od piłkarzy któzy biegają po boiskach w świecie rzeczywistym. FIFA to nie szachy towarzyskie...

Wiadomość 2 z 21 (3 715 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★★★★ Apprentice

Dobrze widzieć, że minimum 1 osoba też to ma.

Wiadomość 3 z 21 (3 710 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★★★★ Apprentice

Wszyscy to mają ale nikomu nie chce się pisać, zoabcz ilu jest graczy a ile osób wpisuje się tu na forum

Wiadomość 4 z 21 (3 630 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★★ Apprentice
Tez tak mam ea o tym wie . Ale i tak z tym nic nie zrobi.Zastanawiam sie czy nie ma prawa na ta oszukana gre.Pozdrawiam graczy.
Wiadomość 5 z 21 (3 624 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

[ Edytowane ]
★ Novice

Ja też tak mam to jest jakiś żart. Włączam Sb grę na luzie fut champions a tu nagle gra dostaje zooma Ronaldo w głównym menu nie ma łokcia jednego po prostu ucięty ekran a podczas gry jakiegokolwiek meczu zawodnicy nie biegają tylko próbują chodzić jakby jakaś wichura w nich nawalała.EA musi coś z tym zrb bo nie tg oczekuje sie po grze za 200 zł Frown .Rb wszystko od reinstalla i naprawy gry po nawet format komputera i nic to musi być coś z originem.

Wiadomość 6 z 21 (3 582 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★★★★ Novice

Mam dokładnie to samo! Zero kontroli nad drużyną, obrona się rozjeżdża, każda prostopadła piłka przechodzi, nie wybiegają na pozycję. Czuję się, jakbym grał w 18 bo tam tez miałem takie problemy. Na luzie wbijałem golda 2, z wynikiem 19-11( raz miałem 19-6, ale no niestety XD) a ostatnio na farcie srebro 1( 11-10) bo nie da się grać. Zawsze jestem spóźniony, zawsze za wolny. Najgorsze jest to, że przed tymi problemami z serwerami grało mi się bardzo fajnie. 

Wiadomość 7 z 21 (3 518 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★ Novice

To jest zenada. Totalna porażka. Nie można grać w ta grę normalnie, bo nie potrafią naprawić serwerów. To jest chore że jak gram mecz towarzyski online to śmiga aż miło a jak fut champions to jest nie do zniesienia. Idzie zeswirowac. 

Wiadomość 8 z 21 (3 469 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★★★ Novice

Mam tak samo, w Division rivals nie da się grać. Moi zawodnicy stoją w miejscu, nie reagują na pada, a jak zareagują to z opóźnieniem 4 sekundowym. Oczywiście biegają też w stronę gdzie nie chce i to poza boisko. Masakra. Mam tak od 3-4 dni

Wiadomość 9 z 21 (3 043 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Opóźnienie ("delay") podczas grania Division Rivals, Fut Champio

★★★★ Novice
Mam tak samo, w Division rivals nie da się grać. Moi zawodnicy stoją w miejscu, nie reagują na pada, a jak zareagują to z opóźnieniem 4 sekundowym. Oczywiście biegają też w stronę gdzie nie chce i to poza boisko. Masakra. Mam tak od 3-4 dni
Wiadomość 10 z 21 (3 043 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA