Dot.: Opóźnienie i czas reakcji w menu FIFA 22

autor: elblagcity97
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Opóźnienie i czas reakcji w menu FIFA 22

★★ Novice

Produkt: FIFA 22
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4 Slim
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID?
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 12.10.2021
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 15:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Przełączanie między zakładkami w ultimate team i ogólnie
Co się dzieje? Duże opóźnienie i czas reakcji między zakładkami
Co powinno się stać? Szybka reakcja i mniejszy czas opóźnienia.

Dzień dobry,

 

Chciałbym zorientować się czy tylko ja mam taki problem na konsoli PS4 slim. Chodzi głównie o czas reakcji i duże opóźnienie między zakładkami, nie tylko w trybie ultimate lecz i nawet w karierze. 

 

Najgorzej to wygląda w zakładce "zadania" po wciśnięciu R1 i L1 i przemieszczaniu się między nimi.

 

"Prawdopodobnie" w trakcie meczu nie ma owego opóźnienia ale nie jestem pewny bo czasami zdarzyło mi się że podczas strzału piłkarze nie reagowały odrazu z pierwszej piłki.

 

  1. Ma ktoś może coś podobnego ?
Wiadomość 1 z 19 (4 625 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie i czas reakcji w menu FIFA 22

★★★ Newbie
@wronik93 Witam. Tez mam podobny problem a w grze online zauważyłem spore opóźnienia względem ruchu pada i reakcji na ekranie. I na pewno nie jest to spowodowane łączem internetowym. Wydaje mi się ze slimka poprostu nie domaga wymaganiom nowej fify. Znajomy ma ps4 pro i ten problem nie wystepuje
Wiadomość 2 z 19 (4 558 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie i czas reakcji w menu FIFA 22

★★ Novice

Też mi się wydaje że tych 30 stabilnych FPS nie ma. Ale nie jestem pewny bo nie mam jak to sprawdzić. Menu są widoczne lagi i opóźnienia. Jeśli chodzi o samą grę to rozgrywka nie wiem czy sama w sobie jest wolna czy po prostu to wina slima. 

Wiadomość 3 z 19 (4 542 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Opóźnienie i czas reakcji w menu FIFA 22

★★★ Apprentice

Nawigacja po menu w FUT jest dramatyczna. W karierze i wirtualnych klubach jest nawet spoko, ale w FUT wszystko się zacina - menu zadań i pomeczowa grafika ze stanem ligi itd tnie się najgorzej

Wiadomość 4 z 19 (4 507 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie i czas reakcji w menu FIFA 22

★★★★ Apprentice

Na Xbox series X jest to samo. Responsywność menu jest bardzo kiepska. Podczas gry także występuje input lag. Nie zawsze ale pojawiają się opóźnienia.Ta gra jest po prostu skopana.

Wiadomość 5 z 19 (4 485 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Opóźnienie i czas reakcji w menu FIFA 22

★ Novice

Ogólnie FIFA to jest masakra menu rozgrywka Fut wszystko jest opóźnione a neta mam zajebistego po kablu konsole pingu w rozgrywce pokazuje 26ms a nie da się w to grać ludziki biegają w gównie po szyję a przeciwnik dogania mnie ludzikami z tempem 57 a ja latam z 90 pejsa. To co robię na padzie a to co widzę wygląda jakbym grał na C64 chodź chyba i tam było lepiej 😉 menu już nie raz sprzedałem grajka zamiast doładować mu kontrakt lub zrobić co innego... odłożyłem grę 

Wiadomość 6 z 19 (4 456 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie i czas reakcji w menu FIFA 22

★★★ Newbie
@SiouxPolska Mam to samo od lat. Teraz gram na series s i jest dramat. Tydzień temu było nieźle a teraz moi zawodnicy nie reagują na moje polecenia. Biegają jakby w ogóle nie istniał sprint! Co jest do cholery. Światłowód, ping 28. Przegrywam z jakimś siedmio letnimi Maciusiami bo nie mam kontroli nad tą * grą.
Wiadomość 7 z 19 (4 443 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie i czas reakcji w menu FIFA 22

★★★ Novice

Oczywiście jak to na pomoc ze strony EA przystało nikt się nie odezwie i ma nas głęboko w poważaniu, wydane pieniądze, człowiek chce po prostu płynnie grać, a przez imput lag nie da się wygrać pół meczu. Jestem w 1 lidze, musiałem tak w jakimś sposób dojść, ale od jakiegoś czasu moi zawodnicy reagują z takim opóźnieniem, ze nie jestem w stanie zremisować nawet spotkania, bo nie mam na tym żadnej kontroli… parodia, a nie gra, na kolejna odsłonę nawet nie spojrzę w sklepie a za tą z checia wziąłbym zwrot pieniędzy i wyrzucil grę do śmieci 

Wiadomość 8 z 19 (4 423 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie i czas reakcji w menu FIFA 22

★★★★ Novice
@SiouxPolska masz jakis patent na to? Czy odlozyles gre całkowicie ? Podaję po czasie, strzelam po czasie doganiaa mnie siurek z 55 tempa. Mam Tak kilka lat i co rok szukam rozwiązania.
Wiadomość 9 z 19 (4 339 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Opóźnienie i czas reakcji w menu FIFA 22

★★★★ Novice
@elblagcity97 To samo Frown światło i net super A i tak opóźnienie względem pada ... tragedia
Masz jakiś patent na to ?
Wiadomość 10 z 19 (4 340 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA