Opóźnienia w każdym trybie w FUT

autor: brca123456789
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Opóźnienia w każdym trybie w FUT

★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Mistrzostwa FUT
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? Od ostaniej aktualizacij i problemów z serwerami
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) Nie pamiętam
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Poprawić serwery ale to i tak sie nie stanie
Co się dzieje? Od ok 2-3 tyg w każdym trybie w FUT na PC mam niesamowite opóźnienia.
Co powinno się stać? Poprawa działania serwerów ale głos graczy a zwłaszcza graczy PC się nie liczy

Od ok 2-3 tyg w każdym trybie w FUT na PC mam niesamowite opóźnienia. Zawodnicy ruszają się jakby im się nie chciało grac, reagują z opóźnieniem,(np podana piłka przelatuje obok nich a oni jakby jej nie widzieli) podania sa niecelne (często lecą wgl w innym kierunku niż podawałem), obrona jest pasywna i notorycznie sie rozjeżdża a każda proposto padła piłka przez środek skutkuje tym ze napastnik rywala jest sam na sam z bramkarzem. Dodam ze myślałem ze te problemy są przyczyną słabego internetu, ale od tygodnia mam nowego dostawce, łącze jest prawie 10 razy szybsze a gra działa tak samo beznadziejnie. W ciągu tych 3 tyg spadłem z 1 ligi w DV do 3 po drodze wygrywając 1 mecz, a w Fc gdzie regularnie wbijałem g1 w poprzednim tyg zrobiłem bilans 11-14. To nie jest normalne i mimo że nie byłem prosem to jakimś leszczem też nie jestem a od 3 tygodni tak się czuje grając w tą grę. Ktoś z was też tak ma?

 

Wiadomość 1 z 5 (694 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienia w każdym trybie w FUT

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Ciesz się, ze błąd masz od 3 tygodni. Bo ja mam tak samo od początku lutego. Renifery z EA nic nie robią bo twierdzą ze nie ma żadnych błędów. Trzeba czekać na nowa fife. Baaardzo dużo ludzi ma taki problem, jednak nie wszyscy to zgłaszają i EA ma nas w [edytowane]kupiłeś grę kupiłeś, hajs się zgadza i to najważniejsze. Ja w lw wbijałem e1 czasem e2 teraz jak dojdę do g1 jest dobrze. I z 1 ligi spadłem do 4 i tutaj siedzę, jakoś cudem ale wyżej się wejść nie da. Czas chyba zmienić na pesa

 

[Proszę byś kolejnym razem nie przeklinał, zapoznaj się z regulaminem forum]

 

Pozdrawiam Mateusz

Wiadomość 2 z 5 (605 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Opóźnienia w każdym trybie w FUT

★★★★ Novice

To samo mam od 3 tygodni grać się nie da dno totalne opóźnienia tak jak mówisz ogromne

Wiadomość 3 z 5 (464 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Opóźnienia w każdym trybie w FUT

★★★★ Novice
Mam to samo od dwóch dni. Wszystkiego próbowałem i nic nie pomogło Frown
Wiadomość 4 z 5 (283 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Opóźnienia w każdym trybie w FUT

★ Apprentice

Czy zgłaszają czy nie to i tak mają nas w *. Waże, że youtuberzy, którzy testują to nie zgłaszają problemów. Jednak gdyby zaczęli zgłaszać to nikt by ich nie zapraszał na testy.

I tak się kółko zamyka. I weź tu szary graczu graj.

Wiadomość 5 z 5 (263 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA