Ogólne przemyślenia nt. FIFY

autor: Griggs091
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Ogólne przemyślenia nt. FIFY

[ Edytowane ]

Witaj @MarQs06 

 

Dzięki za nazwę tego syfu, przekaże to dalej. Na temat tego dlaczego w dniu premiery  był już ten trainer, mogę tylko powiedzieć, że osoba która go stworzyła mogła mieć dostęp do wersji beta gry, bo innego wytłumaczenia nie widzę.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 11 z 13 (568 wyświetleń)

Dot.: Ogólne przemyślenia nt. FIFY

★★★ Novice

Nie no, ludzie, to jest dramat. Przykład z dzisiaj: Felipe Anderson 88 z tempem ocenionym na 95 dogania mojego Sterlinga 91 z tempem 97 dosłownie jak rakieta. Czy żeby ktoś z EA w to uwierzył, to ja mam nagrywać wszystkie takie sytuacje ? Przecież to jest niekończąca się historia z tą grą. TOTS Allisona oceniony na 95 puszcza mi takie szmaty, że aż krew mnie boli. I co jest do ciężkiego odbytu z tymi FPS'ami ???. Zaczynam mecz, przez pierwszą połowę gra i trąbi zespół Kombi, a w momencie rozpoczęcia drugiej połowy ilość klatek diametralnie spada i się odechciewa kontynuować dalszej gry. Tylko niech nikt mi proszę nie wmawia, że to kwestia połączenia internetowego, bo w to nie uwierzę. Praktycznie w każdym meczu mam spadek FPS'ów. Kolejna sprawa: Co to za pomysł, żeby od tego tygodnia rozdawać wręcz TOTSY jak ulotki w ramach nagród za Mistrzostwa FUT ? Przecież skończy się to tak samo jak w WORLD CUP FIFA 18. Wszyscy będą mieli najlepsze karty i to będzie początek końca tej edycji gry. Jeszcze tylko za jakiś czas EA podkręci drop w paczkach jak rok temu i koniec. Jak zobaczyłem wczoraj, że gracze, którzy wbili bodajże ELITĘ 3 dostają paczkę z wymiennymi TOTSAMI, to aż mnie krew zalała. Za 3 tygodnie taki gracz kupi sobie co będzie chciał. Mam obecnie 5 TOTSÓW z PL. 2 jako player picki za LW, a resztę kupiłem i teraz zaczynam tego żałować. Nie widzę różnicy w grze moich nowych zawodników, grają tak jak im aktualnie na to gra pozwala. Powiem tak:

Kto grał w Fifę 19, ten w cyrku się nie śmieje

Wiadomość 12 z 13 (528 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ogólne przemyślenia nt. FIFY

★★★ Novice

Najlepsze jest to że piłkarzy którzy są jak lokomotywy pokroju casemiro czy hulka przypychaja obrońcy pokroju alby albo pomocnicy typu promes ważący Maks 60 kg. Powinni odbijać się jak od ściany a oni tratuja olbrzymow.  Akcje typu biegnie zawodnik o ocenie ogólnej 78 i oddaje strzał jak Messi z 40 metrów nie do obrony to już nawet nie wspomnę 

Wiadomość 13 z 13 (502 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA