Niezaliczanie celów w Opowieściach Wojennych

autor: GzikuuPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Niezaliczanie celów w Opowieściach Wojennych

★★★★ Novice

Produkt: Battlefield V
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4 Pro
W jakiej części gry pojawia się problem? Opowieści wojenne
W jakim trybie? Pod flagą niczyją
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało?
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm)
Opisz pokrótce napotkany błąd: Niezaliczające się wyzwania
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Ukończyć te wyzwania
Co się dzieje? W kampanii "Pod flagą niczyją" w rozdziale Przekraczając Linie wykonałem wyzwanie "zestrzel samoloty wroga nie dając się trafić". W grze jest to odznaczone na pomarańczowo, a z widoku głównego menu już nie. Identycznie sprawa się ma z zadaniem "zniszcz wszystkie cele używając samolotu" w rozdziale Rzeźnik. Problem jest też w kampanii Nordlys - w akcie 1 zniszczyłem wszystkie reflektory i zadanie się nie odznaczyło, tak samo w akcie 3 wyłączyłem wszystkie alarmy i wyzwanie znów się nie zaliczyło. Nie mogę przez to odebrać skórek na broń do multi. Dla pewności powtórzyłem zadania, ale nic się nie zmieniło. Nie zamierzam resetować postępów w grze, ponieważ zebranie wszystkich listów, wykonanie innych wyzwań i powtórzenie tych niedziałających kosztowało mnie i tak już dużo czasu - także nie przyjmuję tego za rozwiązanie, bo błąd nie leży po mojej stronie.
Co powinno się stać? Wyzwania powinny się pokazać w menu jako zaliczone

 W kampanii "Pod flagą niczyją" w rozdziale Przekraczając Linie wykonałem wyzwanie "zestrzel samoloty wroga nie dając się trafić". W grze jest to odznaczone na pomarańczowo, a z widoku głównego menu już nie. Identycznie sprawa się ma z zadaniem "zniszcz wszystkie cele używając samolotu" w rozdziale Rzeźnik. Problem jest też w kampanii Nordlys - w akcie 1 zniszczyłem wszystkie reflektory i zadanie się nie odznaczyło, tak samo w akcie 3 wyłączyłem wszystkie alarmy i wyzwanie znów się nie zaliczyło. Nie mogę przez to odebrać skórek na broń do multi. Dla pewności powtórzyłem zadania, ale nic się nie zmieniło. Nie zamierzam resetować postępów w grze, ponieważ zebranie wszystkich listów, wykonanie innych wyzwań i powtórzenie tych niedziałających kosztowało mnie i tak już dużo czasu - także nie przyjmuję tego za rozwiązanie, bo błąd nie leży po mojej stronie. 

Wiadomość 1 z 3 (1 264 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Niezaliczanie celów w Opowieściach Wojennych

Community Manager

Jedynym obejściem problemu z niezaliczaniem zadań w Opowieściach Wojennych jest przejście ponownie misji i wykonanie odpowiednich zadań, lub zebranie brakujących listów. Opis tego obejścia znajduje się na naszej stronie pomocy. Poniżej zamieszczę to rozwiązanie dla każdej z platform: 

 

Na PC

 

Spoiler

 

  1. Wyłącz zapis w chmurze w Origin.
    • Otwórz Ustawienia aplikacji Origin.
    • Kliknij Instalacje i zapisane stany gry.
    • Ustaw pasek przechowywania w chmurze sieciowej na 0.
  2. Zmień nazwę folderu z ustawieniami Battlefield V.
    • Znajdź w Moje dokumenty folder settings w folderze Battlefield V.
    • Zmień jego nazwę na np. settings_stare.
  3. Uruchom Battlefield V i ponownie rozegraj wybraną Opowieść Wojenną – upewnij się, że tym razem zbierzesz brakujące listy i zaliczysz wyzwania. 
    • Gdy nie będzie żadnych różnic, nagroda powinna zostać odblokowana.

Na PlayStation 4:

 

Spoiler

 

  1. Otwórz menu Ustawienia.
  2. Przejdź do Zarządzanie zapisanymi danymi aplikacji.
  3. Wybierz Pamięć masowa systemu.
  4. Wybierz Usuń.
  5. Wybierz Battlefield V, a następnie pliki, które chcesz usunąć, albo skorzystaj z opcji Wybierz wszystko, by usunąć wszystkie zapisy Battlefield V.
  6. Ponownie wybierz Usuń i wciśnij OK, by potwierdzić.
  7. Przejdź do Dysk internetowy.
  8. Wybierz Usuń.
  9. Wybierz Battlefield V, a następnie pliki, które chcesz usunąć, albo skorzystaj z opcji Wybierz wszystko, by usunąć wszystkie zapisy Battlefield V.
  10. Ponownie wybierz Usuń i wciśnij OK, by potwierdzić.
  11. Uruchom Battlefield V i ponownie rozegraj wybraną Opowieść Wojenną – upewnij się, że tym razem zbierzesz brakujące listy i zaliczysz wyzwania. 
    • Gdy nie będzie żadnych różnic, nagroda powinna zostać odblokowana.

Na Xbox One:

 

Spoiler

 

  1. Z ekranu głównego wybierz Moje gry i aplikacje.
  2. Wybierz Battlefield V i wciśnij przycisk Menu na kontrolerze.
  3. Wybierz Zarządzaj grą i dodatkami.
  4. Przejdź do Zapisane dane.
  5. Wybierz zapisane dane przypisane do twojego tagu gracza i wciśnij przycisk A na kontrolerze.
  6. Gdy zostaniesz poproszony o potwierdzenie, wybierz Usuń wszędzie, by usunąć dane gry z chmury, twojej konsoli i każdej innej, na której grałeś.
  7. Uruchom Battlefield V i ponownie rozegraj wybraną Opowieść Wojenną – upewnij się, że tym razem zbierzesz brakujące listy i zaliczysz wyzwania.
    • Gdy nie będzie żadnych różnic, nagroda powinna zostać odblokowana.

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (873 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Niezaliczanie celów w Opowieściach Wojennych

★★★ Newbie

Też mam takie same problemy tyle, że u mmie akurat problem z listami jest. W grze podazuje ze wszystkie zebrane a w menu brakuje

Wiadomość 2 z 3 (902 wyświetleń)

Dot.: Niezaliczanie celów w Opowieściach Wojennych

Community Manager

Jedynym obejściem problemu z niezaliczaniem zadań w Opowieściach Wojennych jest przejście ponownie misji i wykonanie odpowiednich zadań, lub zebranie brakujących listów. Opis tego obejścia znajduje się na naszej stronie pomocy. Poniżej zamieszczę to rozwiązanie dla każdej z platform: 

 

Na PC

 

Spoiler

 

  1. Wyłącz zapis w chmurze w Origin.
    • Otwórz Ustawienia aplikacji Origin.
    • Kliknij Instalacje i zapisane stany gry.
    • Ustaw pasek przechowywania w chmurze sieciowej na 0.
  2. Zmień nazwę folderu z ustawieniami Battlefield V.
    • Znajdź w Moje dokumenty folder settings w folderze Battlefield V.
    • Zmień jego nazwę na np. settings_stare.
  3. Uruchom Battlefield V i ponownie rozegraj wybraną Opowieść Wojenną – upewnij się, że tym razem zbierzesz brakujące listy i zaliczysz wyzwania. 
    • Gdy nie będzie żadnych różnic, nagroda powinna zostać odblokowana.

Na PlayStation 4:

 

Spoiler

 

  1. Otwórz menu Ustawienia.
  2. Przejdź do Zarządzanie zapisanymi danymi aplikacji.
  3. Wybierz Pamięć masowa systemu.
  4. Wybierz Usuń.
  5. Wybierz Battlefield V, a następnie pliki, które chcesz usunąć, albo skorzystaj z opcji Wybierz wszystko, by usunąć wszystkie zapisy Battlefield V.
  6. Ponownie wybierz Usuń i wciśnij OK, by potwierdzić.
  7. Przejdź do Dysk internetowy.
  8. Wybierz Usuń.
  9. Wybierz Battlefield V, a następnie pliki, które chcesz usunąć, albo skorzystaj z opcji Wybierz wszystko, by usunąć wszystkie zapisy Battlefield V.
  10. Ponownie wybierz Usuń i wciśnij OK, by potwierdzić.
  11. Uruchom Battlefield V i ponownie rozegraj wybraną Opowieść Wojenną – upewnij się, że tym razem zbierzesz brakujące listy i zaliczysz wyzwania. 
    • Gdy nie będzie żadnych różnic, nagroda powinna zostać odblokowana.

Na Xbox One:

 

Spoiler

 

  1. Z ekranu głównego wybierz Moje gry i aplikacje.
  2. Wybierz Battlefield V i wciśnij przycisk Menu na kontrolerze.
  3. Wybierz Zarządzaj grą i dodatkami.
  4. Przejdź do Zapisane dane.
  5. Wybierz zapisane dane przypisane do twojego tagu gracza i wciśnij przycisk A na kontrolerze.
  6. Gdy zostaniesz poproszony o potwierdzenie, wybierz Usuń wszędzie, by usunąć dane gry z chmury, twojej konsoli i każdej innej, na której grałeś.
  7. Uruchom Battlefield V i ponownie rozegraj wybraną Opowieść Wojenną – upewnij się, że tym razem zbierzesz brakujące listy i zaliczysz wyzwania.
    • Gdy nie będzie żadnych różnic, nagroda powinna zostać odblokowana.

 

 

Wiadomość 3 z 3 (874 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem