Nie zalicza wyzwania "Ostatni tygrys" > "Kły tygrysa"

autor: 0X0N
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie zalicza wyzwania "Ostatni tygrys" > "Kły tygrysa"

[ Edytowane ]
★★ Novice

Produkt: Battlefield V
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD GTX 1070
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8
W jakiej części gry pojawia się problem? Opowieści wojenne
W jakim trybie? Ostatni tygrys
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało? Local Game
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 06.12.2018
Opisz pokrótce napotkany błąd: Nie zalicza wyzwania mimo iż w grze pokazuje że zaliczono, to w menu już nie.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Spróbować przejść akt 1.
Co się dzieje? Ukończyłem wszystkie rozdziały nie ginąc jednocześnie bez napraw 2 razy i nie odznacza mi wykonania wyzwania mimo iż po wciśnięciu "Escape" pokazuje mi, że zaliczone. Po wyjściu z opowieści wojennych do menu głównego i sprawdzeniu nie zalicza mi wyzwania. W efekcie nie mogę odebrać nagrody.
Co powinno się stać? Zaliczyć wyzwanie

Proszę o szybkie rozwiązanie problemu.

Wiadomość 1 z 10 (2 838 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie zalicza wyzwania "Ostatni tygrys" > "Kły tygrysa&amp

★★★★ Novice

Zostawię to tutaj bo może ktoś jeszcze szuka. Wersja dla XO : Naciskamy guida na padzie, gry i aplikacje, podświetlamy bf v , więcej opcji, zarządzaj grami i dodatkami, zapisane dane...i kasujemy wszystko co związane z bfv. Odpalamy grę, klikamy anuluj synchronizację danych, niestety musimy zaliczyć wprowadzenie, dalej odpalamy "Ostatni Tygrys" i wypełniamy zadanie...ja robiłem na łatwym. Dla pewności zrobiłem oba zadania...czołg z iluś tam metrów i tą zbugowaną bez naprawy. Po zaliczeniu zadań w następnym akcie wychodzimy, zamykamy grę całkowicie. Odpalamy na nowo i teraz konsola zapyta jakie dane załadować bo zapisy się różnią (nowy-konsola, stary-chmura) ładujemy stary zapis i mamy wszystkie opowieści zaliczone wraz z odblokowaną skórką. Wszystkie ustawienia i postępy nie znikną, śmiało można kasować. Mi pomogło. Może okazać się pomocne dla PS 4.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 10 (2 576 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie zalicza wyzwania "Ostatni tygrys" > "Kły tygrysa&quo

Community Manager (retired)

@0X0N Witaj!

 

Studio bada problem, gdyż otrzymujemy więcej raportów odnośnie braku skórki "Last Tiger" po wykonaniu wszystkich zadań z Opowieści Wojennej.

 

Na tą chwilę możesz spróbować poniższego obejścia:

 

  1. Rename the settings (Documents\Battlefield V) folder and disable cloud save
  2. Play the War Story, completing the challenges that were previously missing
  3. Receive the Mission Reward (Tank skin)
  4. Rename settings folder again - the skin will remain in the inventory once claimed.

 

 

Wiadomość 2 z 10 (2 811 wyświetleń)

Dot.: Nie zalicza wyzwania "Ostatni tygrys" > "Kły tygrysa&amp

★ Novice

Podpinam się mam taki sam problem tylko ze na PS4 , 10x Robiłem i nic nie pomaga ani restart misji ,

foto w załączniku 

Wiadomość 3 z 10 (2 765 wyświetleń)

Dot.: Nie zalicza wyzwania "Ostatni tygrys" > "Kły tygrysa&amp

★★★★ Novice

Zostawię to tutaj bo może ktoś jeszcze szuka. Wersja dla XO : Naciskamy guida na padzie, gry i aplikacje, podświetlamy bf v , więcej opcji, zarządzaj grami i dodatkami, zapisane dane...i kasujemy wszystko co związane z bfv. Odpalamy grę, klikamy anuluj synchronizację danych, niestety musimy zaliczyć wprowadzenie, dalej odpalamy "Ostatni Tygrys" i wypełniamy zadanie...ja robiłem na łatwym. Dla pewności zrobiłem oba zadania...czołg z iluś tam metrów i tą zbugowaną bez naprawy. Po zaliczeniu zadań w następnym akcie wychodzimy, zamykamy grę całkowicie. Odpalamy na nowo i teraz konsola zapyta jakie dane załadować bo zapisy się różnią (nowy-konsola, stary-chmura) ładujemy stary zapis i mamy wszystkie opowieści zaliczone wraz z odblokowaną skórką. Wszystkie ustawienia i postępy nie znikną, śmiało można kasować. Mi pomogło. Może okazać się pomocne dla PS 4.

Wiadomość 4 z 10 (2 577 wyświetleń)

Dot.: Nie zalicza wyzwania "Ostatni tygrys" > "Kły tygrysa&amp

★ Novice

Działa na  ps4 tak jak kolega napisał dzięki wielkie  piona 

foto w załączniku 

Wiadomość 5 z 10 (2 512 wyświetleń)

Dot.: Nie zalicza wyzwania "Ostatni tygrys" > "Kły tygrysa&

★★★★ Novice
Super Wink
Wiadomość 6 z 10 (2 452 wyświetleń)

Dot.: Nie zalicza wyzwania "Ostatni tygrys" > "Kły tygrysa&amp

★ Apprentice

Mi wciąż nie zalicza, w menu mam zaliczone działko plot i pokazuje że muszę zaliczyć dokumenty. Natomiast w grze dokumenty mam zaliczone a działko plot nie, gdy dochodzę do działka nic się nie dzieje kasowanie pliku nic nie pomogło nie wpada zaliczenie na plot.

Czy dodam że kasowanie pliku pomogło w innej opowieści gdy nie zaliczało znalezionych listów.

Czy wiadomo kiedy to poprawią bo chyba powinni.

Wiadomość 7 z 10 (2 157 wyświetleń)

Dot.: Nie zalicza wyzwania "Ostatni tygrys" > "Kły tygrysa&amp

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Jakby nie było synchronizacji postępów. Ty grasz na PS4 jak pamiętam tak ? Na koniec aktu widnieje że wszystko zaliczone ? Kasowałeś wszystko co związane z BF V z wyjątkiem samej gry i "dociągnąłeś" ponownie z chmury po restarcie gry ?

Skradasz się tak że nawet biały znacznik się nie pojawi u wroga tak ? Kiedy ja się skradałem i wróg domyślał się mojej obecności ( właśnie biały znacznik ) to nie zaliczało mi zadania.

Wiadomość 8 z 10 (2 146 wyświetleń)

Dot.: Nie zalicza wyzwania "Ostatni tygrys" > "Kły tygrysa&amp

★ Apprentice

Tak PS4. Na koniec aktu widnieje że dokumenty nie zaliczone a jak gram to że muszę te Plot. zaliczyć, no nie wiem spróbuję jeszcze parę razy i dam sobie spokój z tym.  

Wiadomość 9 z 10 (2 129 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie zalicza wyzwania "Ostatni tygrys" > "Kły tygrysa&amp

★ Apprentice

Ok wpadło. Tak jak pisał BLU1985 trzeba się tak skradać żeby nawet sznurówek nie zauważyli (to wcale nie takie trudne). Zmylił mnie ten biały pasek dostrzeżeń, bo jak robiłem inne zadania gdzie nie mogłem być dostrzeżony to pomimo że znacznik się pojawiał zadania wpadały.

Wiadomość 10 z 10 (2 112 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem