Nie zalicza wygranej na fut champions po wyjściu przeciwnika przy mojej wygranej

autor: 00woke
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie zalicza wygranej na fut champions po wyjściu przeciwnika przy mojej wygranej

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD RX 5700XT
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? 00woke
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce?
W jakim trybie? Mistrzostwa FUT
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 01/05/2023
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 16:49
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem
Co się dzieje? Przeciwnik po tym, jak dostawał mocny oklep (5:0 dla mnie) spłakał się i wyszedł z gry jakimś sposobem bugując system, przez co nie dostałem punktów za wygraną. Nie pisałbym tego posta, gdyby był to pierwszy raz, ale przy każdym FUT Champions, jakie gram przynajmniej dwa-trzy razy zdarza się coś takiego. Poniżej zamieszczam link do filmu i screena ekranu po meczu. https://youtu.be/Ljar9sNp3TA (widać, co się stało na końcu filmiku)
Co powinno się stać? Powinienem dostać 4 punkty FUT Champions

CM- Temat został edytowany dla zgodności z regulaminem. 

Wiadomość 1 z 3 (294 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie zalicza wygranej na fut champions po wyjściu przeciwnika przy mojej wy

Community Manager

Przykro mi jeśli przeciwnik rozłączył mecz, przez co utraciłeś punkty. Niestety nie mamy możliwości przyznania ich lub powtórzenia spotkania. 

 

Jeśli punkty nie zostały przyznane zrestartuj grę i dla pewności wykonaj zalecenia z tego linku 

 

 

 

EA_PulsarAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (261 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie zalicza wygranej na fut champions po wyjściu przeciwnika przy mojej wy

Community Manager

Przykro mi jeśli przeciwnik rozłączył mecz, przez co utraciłeś punkty. Niestety nie mamy możliwości przyznania ich lub powtórzenia spotkania. 

 

Jeśli punkty nie zostały przyznane zrestartuj grę i dla pewności wykonaj zalecenia z tego linku 

 

 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 2 z 3 (262 wyświetleń)

Dot.: Nie zalicza wygranej na fut champions po wyjściu przeciwnika przy mojej wy

Community Manager

Hej @00woke 

Jeśli post @EA_Pulsar  odpowiedział na Twoje pytanie nie zapomnij oznaczyć go jako rozwiązanie.

 

_Kalina  

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 3 (227 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA