Nie otrzymuję punktów doświadczenia na konto

autor: t1meZyy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie otrzymuję punktów doświadczenia na konto

★★ Novice

Produkt: FIFA 18
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? Katalog
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Najlepiej sprawdzić mój poziom i ilość godzin w fifie
Co się dzieje? Od około 6 dni nie dostaje punktów doświadczenia na moje konto, przez co nie mogę praktycznie nic kupić z katalogu, mam już ponad 100 godzin w fifie a liczba 16728pkt doświadczenia utrzymuję się od 6 dni, a gram codziennie.
Co powinno się stać? Naprawić problem i zrekompensować stratę pkt doświadczenia

Skontaktowałem się już z działem pomocy i dostałem informację że sprawa zostanie przekazana dalej i nic nie można teraz zrobić.

Wiadomość 1 z 28 (1 014 wyświetleń)

Dot.: Nie otrzymuję punktów doświadczenia na konto

★★★ Novice

Podpisuje się pod tym problemem mam to samo , po naprawie tego błędu  przydałaby się jakaś rekompensata bo przez tydzień ilość pkt doświadczenia byłaby dużo większa .. 

Wiadomość 2 z 28 (999 wyświetleń)

Dot.: Nie otrzymuję punktów doświadczenia na konto

★★★ Novice
Dokładnie od tygodnia mam ten sam problem. Zróbcie coś z tym Standard smile
Wiadomość 3 z 28 (996 wyświetleń)

Dot.: Nie otrzymuję punktów doświadczenia na konto

Community Manager (retired)

@t1meZyy @VivatST @BiziWitom

 

W związku z tym, że dostaliśmy wiele raportów z tym problemem, Studio FIFA na ten moment przygląda się całej sprawie. Bardzo prosiłabym o cierpliwość, aby nasi koledzy ze Studia mogli zlokalizować źródło tego uciążliwego glitcha.

 

Z góry wielkie dzięki za Waszą wyrozumiałość oraz zgłoszenie tego na naszym forum!

Wiadomość 4 z 28 (991 wyświetleń)

Dot.: Nie otrzymuję punktów doświadczenia na konto

★ Novice
Również od tygodnie nie dostanę pkt exp na konto. Czekam na rozwiązanie problemu
Wiadomość 5 z 28 (956 wyświetleń)

Dot.: Nie otrzymuję punktów doświadczenia na konto

★★★ Novice

Wiele osob ma ten problem. Dzisiaj nawet dzownilem w tej sprawie do EA. Oni rowniez potwerdzaja ze otrzymali wiele zgloszen. Wyslali mi na maila kilka rozwiazan ( jak np resetowanie rutera czy usuniecia plikow gry) ale to nawet nie pomoglo. Wystarczy nam po prostu cierpliwie czekac Moze EA da nam jakąś rekompensatę ;P miło by było.

Wiadomość 6 z 28 (926 wyświetleń)

Dot.: Nie otrzymuję punktów doświadczenia na konto

★ Novice

Produkt: FIFA 18
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? Katalog
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Najlepiej sprawdzić mój poziom i ilość godzin w fifie
Co się dzieje? Również od kilku dni mam ten problem mam to w jakis sposob zglosic czy czekac na zbawienie?

Wiadomość 7 z 28 (915 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie otrzymuję punktów doświadczenia na konto

★ Novice
Mam ten sam problem platforma ps4 i od 2 tygodni nic sie nie rusza trace sporo przez to i chcial bym zeby zostalo to naprawione .
Wiadomość 8 z 28 (831 wyświetleń)

Dot.: Nie otrzymuję punktów doświadczenia na konto

★★★ Novice
Dokładnie u mnie trwa to juz trzy tygodnie , i jest to strasznie denerwujące .. a cierpliwość ma swoje granice
Wiadomość 9 z 28 (812 wyświetleń)

Dot.: Nie otrzymuję punktów doświadczenia na konto

★★★ Newbie

Od 2-3 tygodnie EA wie o tym problemie i nic z tym nie robią- zgłaszanie błędów nie ma sensu bo zgłoszenie jest natychmiast zamykane- gram od około 20 lat w gry mmo i NIGDY nie miałem czegoś takiego by bez słowa zamykać zgłoszenia- takie lekceważenie klineta to po prostu porażka dla firmy- rozumiem,że tak ma kilka , kilkanaście osób , ale ten błąd ma już grube tysiące graczy na świecie- wstyd dla firmy

Wiadomość 10 z 28 (773 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA