Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

autor: adasiok
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★ Novice

U mnie błąd pojawił się pare dni temu. Usunalem sektorowki, naprawialem gre, wylaczalem matchmaking lokalny. Nic nie pomoglo. W kazdym meczu moj pad jest jakby zawieszony co chwila trace kontrole nad zawodnikami, ktorzy biegaja jakby sie zablokowal lewy drazek a zadne inne przyciski nie reagują. Nie da sie grac. Abonament ea play pro na listopad wyrzucone pieniadze w błoto nic sie nie da zrobic.

Wiadomość 31 z 52 (1 264 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★ Newbie

Czy ktoś znalazł rozwiązanie na ten problem? Żadne z powyższych rozwiązań nie przynoszą efektów. 2 miesiące gry było dobrze, nagle od tygodnia gra się mega zacina i w meczach online nie można sterować zawodnikami i po minucie jest out z meczu. Proszę o pomoc

Wiadomość 32 z 52 (1 153 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★ Newbie

Również mam ten bład wpakowałem mase pienidze w ta gre a oni takiego błedu nie mogą naprawić od kilku miesięcy jest to bezczelne

Wiadomość 33 z 52 (1 072 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★ Newbie

Również zakupiłem grę i mam ten sam problem zero Fanu z grania ...... 

PROBLEM Z PADEM W TRYBIE ONLINE 

Wiadomość 34 z 52 (1 053 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★ Novice

Zakupiłem grę mam 0 fany z grania proszę èq naprawicie błąd jak nie będzie do nast mieś nie kupuje następnej odsłony gry

Wiadomość 35 z 52 (1 044 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★ Newbie

Ja mam tez problem z tym że jak ponownie wchodze do gry to mam początkowy filmik i wybieranie zespołu zupełnie jak bym wchdził do gry pierwszy raz po takich błędach nie moge grac w tryb kariery bo według gry nie ma jej a w plikach gry jest moja kariera.A z tym problemem że nie moge nic robic z moimi zawodnikami mam w każdym meczu online co ciekawe w trybie jednosobowym wszystko działa jak nalezy

Wiadomość 36 z 52 (981 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★ Newbie

naprawcie to a nie * o zmianach stadionu

 

Wiadomość 37 z 52 (959 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★ Newbie

1 styczen i dalej to samo wywalilem wszystkie elemety kosmetyczne stadionu dalem napraw gre na orignie i dalej ten sam blad

 

Wiadomość 38 z 52 (906 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★ Novice

https://answers.ea.com/t5/Zglaszane-bledy/Brak-mozliwosci-sterowania-Padem-w-niektorych-meczach-Divi...

Tutaj moderator wyjaśnił co może pomóc ogarnijcie sobie mi póki co działa.

Wiadomość 39 z 52 (840 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★ Newbie
@EA_Kalina Dalej będziecie proponować zmianę stadionów, usunięcie tifo itd.? Tak samo ja i tak samo inni ludzie którzy wydali na te gre kilkaset złoty ma ten problem a wy nie robicie z tym nic XD Po 5 latach chciałem sprawić sobie przyjemność i pograć w fife, jedyne co pozostało to wielkie rozczarowanie.
Może dacie znowu jakieś magiczne rozwiązanie na błąd który trwa od miesięcy ? XD
I tak, próbowałem wszystkich magicznych tipow od Kaliny i spółki na forum.
Wiadomość 40 z 52 (808 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA