Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

autor: bananonce
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★★ Novice
@EA_Kalina Zmiana stadionu nie, ale za to usunięcie dodatków kosmetycznych do stadionu typu kartoniady, tifo itp
Wiadomość 21 z 52 (1 081 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości gry w FUT Champions ( lagi, brak reakcji pada )

★★★ Novice

Miałem dokładnie ten sam problem, tyle że już w kwalifikacjach, ten problem występuje podobno tylko na stadionach fut champions w związku z czym na innych trybach go nie doświadczyłem. I bądź co bądź to gamebreaking bug z ich strony i jest to coś co uniemożliwia Ci zagranie turnieju na którym Ci zależy i z którego tak na dobrą sprawę bazujesz budowanie swojego zespołu. Szczególnie jeżeli wydajesz na tą grę pieniądze i marnujesz swój czas. Zdecydowanie nie jest to sprawiedliwe, biorąc pod uwagę że błąd był raczej tylko na PC'tach.

Wiadomość 22 z 52 (1 058 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

[ Edytowane ]
Community Manager

Dzięki @bananonce, że podzieliłeś się z nami rozwiązniem, które Tobie pomogło


Dajcie znać czy usunięcie dodatków kosmetycznych do stadionu typu kartoniady, tifo itp, pomogło też Wam @Shymanskyyy @matysssek @HanySs_1992 @Spejson420HWDP @Jakubbo_ @45455g @krt38pl 

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 23 z 52 (1 057 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★ Novice
@EA_Kalina Usunąłem i od wczoraj błędu nie ma, ale nie grałem za dużo. Niemniej, wszystko wygląda optymistycznie. Dzięki za pomoc, dam jeszcz znać Standard smile
Wiadomość 24 z 52 (1 017 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★ Novice
@EA_Kalina Błąd powrócił, gdy grałem na wyjeździe u rywala, który miał mnóstwo tifo itp.

czy EA ma może w planach coś z tym zrobić? Pozdrawiam
Wiadomość 25 z 52 (1 011 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

[ Edytowane ]
Community Manager

@Shymanskyyy dzięki za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Przyglądamy się tej sytuacji. W międzyczasie warto wypróbować kroki, które zaproponowali inni gracze:


 

#1Nie jest to co prawda rozwiązanie problemu, ale zauważyłem że po wyłączeniu matchmakingu wg przybliżonej lokalizacji trochę rzadziej tracę kontrolę nad zawodnikami, spróbujcie u siebie i dajcie znać czy coś pomogło

 

#2Miałem ten sam problem. Na Originie klikając w ustawienia fify dałem "napraw grę" i zoptymalizowałem grę przez sterowniki NVIDIA GEFORCE EXPERIENCE.

 

#3 Nie masz przypadkiem ustawionego Stadionu FUT Champions? ja miałem, zmieniłem na inny i od razu pomogło

 

#4 W FUT Champions pomogło mi usunięcie wszystkich sektorówek, TIFO itd. ze stadionu. Wtedy mogę rozgrywać mecze bez zwolnionego tempa.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 26 z 52 (989 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★ Novice
@Shymanskyyy tez to samo tylko ze w kazdym meczu live a w zwyklych rozgrywkach tempo gry jest wolniesze od żułwia jak bym gral w zwolnionym tempie
Wiadomość 27 z 52 (974 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★ Newbie

Czy komuś się udało w końcu raz a porządnie rozwiązać ten problem? Najlepiej jakby EA to rozwiązało, ale chyba niezbyt się do tego palą. 

Wiadomość 28 z 52 (843 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★ Novice

Coś mi się wydaje że jeszcze se poczekamy.

Wiadomość 29 z 52 (818 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★ Newbie
@maciejka_2345 9 listopad i dalej ten sam błąd
Wiadomość 30 z 52 (740 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA