Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

autor: Shymanskyyy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★ Novice

ja ma tak samo

Wiadomość 11 z 52 (1 158 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

Community Manager

Witam wszystkich.

Dziękuję za wasze zgłoszenia. Czy mogę Was poprosić o sprawdzenie czy zmiana stadionu na inny, pomaga w zachowaniu płynności gry.

 

Proszę dajcie znać. Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 12 z 52 (1 133 wyświetleń)

Brak możliwości gry w FUT Champions ( lagi, brak reakcji pada )

★ Novice

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Nvidia Geforce 1650
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? barcelonafc5
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FUT: Finał
W jakim trybie? Mistrzostwa FUT
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 07.10.2022
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 24h
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? EET (ART) - GMT + 2:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem
Co się dzieje? Brak możliwości sterowania graczami w FUT Champions. Przez kwalifikacje przebrnąłem bez problemów, w innych trybach usterka nie występuje. Dodatkowo, zagrałem dzisiaj w Trybie Online Draft. Wygrałem spotkanie i gdy już wchodziłem do podsumowania, to gra stwierdziła że zamknie FUTa przez obciążenie na serwerach. Oczywiście później gra zaliczyła porażkę, co skutkowało braku możliwości kontynuowania rozgrywki w tym trybie. Zapłaciłem 240zł za grę, która nie jest ukończona. Ogromne problemy z optymalizacją, ścinki, lagi, BRAK MOŻLIWOŚCI UCZESTNICZENIA w Finałach FUT Champions, zaliczanie porażek. Skutkuje to brakiem odebrania lepszych paczek, zostawienie mnie z miernymi zawodnikami na starcie.
Co powinno się stać? Żądam naprawienia problemów w trybie natychmiastowym. Ponadto, poprzez zabranie mi możliwości uczestnictwa w finałach FUT Champions żądam otrzymania nagród, które otrzymywałem w FIFA22 regularnie za ten tryb ( zwycięstwa w 14 meczach na 20 ) oraz zwrócenie 15k monet ( lub żetonu DRAFT ) za pozbawienie mnie możliwości uczestniczenia w trybie.

 

 

Brak możliwości sterowania graczami w FUT Champions. Przez kwalifikacje przebrnąłem bez problemów, w innych trybach usterka nie występuje. Dodatkowo, zagrałem dzisiaj w Trybie Online Draft. Wygrałem spotkanie i gdy już wchodziłem do podsumowania, to gra stwierdziła że zamknie FUTa przez obciążenie na serwerach. Oczywiście później gra zaliczyła porażkę, co skutkowało braku możliwości kontynuowania rozgrywki w tym trybie. Zapłaciłem 240zł za grę, która nie jest ukończona. Ogromne problemy z optymalizacją, ścinki, lagi, BRAK MOŻLIWOŚCI UCZESTNICZENIA w Finałach FUT Champions, zaliczanie porażek. Skutkuje to brakiem odebrania lepszych paczek, zostawienie mnie z miernymi zawodnikami na starcie. Żądam naprawienia problemów w trybie natychmiastowym. Ponadto, poprzez zabranie mi możliwości uczestnictwa w finałach FUT Champions żądam otrzymania nagród, które otrzymywałem w FIFA22 regularnie za ten tryb ( zwycięstwa w 14 meczach na 20 ) oraz zwrócenie 15k monet ( lub żetonu DRAFT ) za pozbawienie mnie możliwości uczestniczenia w trybie.

Wiadomość 13 z 52 (1 077 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★ Novice
@EA_Kalina błąd dalej występuje tylko w mniejszej częstotliwości, jednak rozgrywka dalej jest niemożliwa.
Wiadomość 14 z 52 (1 115 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★ Newbie

Mam dokładnie ten sam problem. Jestem tak wściekły że szok wydałem na tą grę 24 000 FP a nie mogę nawet grać teraz. Jest to ostatnia moja inwestycja jakakolwiek w tą grę!!! Zawsze se mówiłem że błędy się zdarzają ale to to już jest przesada jak dla mnie! 

Wiadomość 15 z 52 (1 105 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★ Novice
@EA_Kalina Próbowałem zmienić Stadion, ale mimo tego, że ustawiam Stamford Bridge, dalej gram na stadionie mistrzostw FUT...

Kolejny problem dochodzi, już nie mam siły...
Wiadomość 16 z 52 (1 093 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★★ Novice

Tez miałem ten sam błąd, ale jak poczytałem trochę to wystarczy w customizacji stadionu usunąć wszystkie kartoniafy, tifo itp itd 

Wiadomość 17 z 52 (1 090 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★ Newbie

Mam to samo. To jest jakaś tragedia, wydaje na gre 350zł + fifa poitsy i bardziej walczysz z samą grą żeby działała niż przeciwnikami. Przez tego glicha grało sie tragicznie fut champions a teraz inne tryby jak ,,Własna jedenastka''. Próbowałem już wszystko żeby to naprawić i dalej to samo.......

Wiadomość 18 z 52 (1 081 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★ Novice
@bananonce a to normalne, ze nie potrafie dezyaktywowac niektorych kart, typu tifo, motyw stadionu itp?
Wiadomość 19 z 52 (1 075 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★★ Novice
@Shymanskyyy Wystarczy ze odklikniesz (klikniesz jeszcze raz) na aktywne karty
Wiadomość 20 z 52 (1 066 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA