Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

autor: Shymanskyyy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★ Novice

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Nvidia Ge Force 1050 TI
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8GB
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? Shymanskyyy
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Tak
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 07.10.2022
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 19:00 - 23:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Próbując zagrać mecz, choć nie wiem, czy błąd jest na tyle częsty, by dało się go odtworzyć.
Co się dzieje? Mam ogromny problem. Raz na 3/4 mecze, które gram w trybie Fut champions lub Division Rivals, pojawia się niezwykle irytujący błąd. Otóż już od początku spotkania, nie mogę sterować moimi zawodnikami. Nie mogę się między nimi przełączać, nie mogę się nimi poruszać, a jedynie, gdy piłka jakimś cudem znajdzie się w moim posiadaniu, podać ją, choć też nie mogąc wybrać kierunku tego podania. W takim meczu z góry nie mam szans na wygraną, więc od razu z niego wychodzę, co oczywiście oznacza porażkę. Przez ten błąd trudno mi uzyskać jakąś wyższą dywizję w trybie Division Rivals czy też powalczyć o dobry wynik w mistrzostwach FUT. Bardzo proszę o pomoc, zaplaciłem za grę 300 złotych, a teraz przez ten błąd nie mogę czerpać z gry żadnej frajdy, ani o nic większego powalczyć. Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu problemu.
Co powinno się stać? Powinienem móc normalnie grać, sterując moimi graczami.

Mam ogromny problem. Raz na 3/4 mecze, które gram w trybie Fut champions lub Division Rivals, pojawia się niezwykle irytujący błąd. Otóż już od początku spotkania, nie mogę sterować moimi zawodnikami. Nie mogę się między nimi przełączać, nie mogę się nimi poruszać, a jedynie, gdy piłka jakimś cudem znajdzie się w moim posiadaniu, podać ją, choć też nie mogąc wybrać kierunku tego podania. W takim meczu z góry nie mam szans na wygraną, więc od razu z niego wychodzę, co oczywiście oznacza porażkę. Przez ten błąd trudno mi uzyskać jakąś wyższą dywizję w trybie Division Rivals czy też powalczyć o dobry wynik w mistrzostwach FUT.



Bardzo proszę o pomoc, zaplaciłem za grę 300 złotych, a teraz przez ten błąd nie mogę czerpać z gry żadnej frajdy, ani o nic większego powalczyć. Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu problemu.

Wiadomość 1 z 52 (3 552 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★★ Newbie

ja również mam ten błąd tyle że czasem to mój przeciwnik nie może nic zrobić. Dodatkowe gdy ten błąd występuje mogę sterować zawodnikami w trakcie ekranu pauzy. W dodatku mam to częściej w jakichś 2/3 meczach występuje ten błąd.

Wiadomość 2 z 52 (3 508 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★ Novice

masakra, a nikt nie pomaga. I co ja mam zrobić? nie moge sobie normalnie pograc. 

Wiadomość 3 z 52 (3 499 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★★ Newbie
@Shymanskyyy prawda
Wiadomość 4 z 52 (3 495 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★ Newbie

ja tez to mam, chce normalnie zagrac a sterowac nie moge i gra chodzi w slowmotion

Wiadomość 5 z 52 (3 462 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★ Novice

Też to mam że nie mogę sterować zawodnikami i gra mi chodzi też w spowolnionym tempie

Wiadomość 6 z 52 (3 453 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★ Novice
@Jakubbo_ i jak, udało ci się jakoś zaradzic temu?
Wiadomość 7 z 52 (3 419 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★★ Newbie
@Shymanskyyy niestety nie trzeba po prostu poczekać aż naprawią bo nic nie zrobimy
Wiadomość 8 z 52 (3 417 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę sterować zawodnikami w grze FIFA 23

★★★★ Novice
@Jakubbo_ zadzwonię do nich w poniedziałek, bo znająć życie, to zanim naprawią, miną wieki. Boli, bo wydałem 300zł na tę grę a nie moge grac xD
Wiadomość 9 z 52 (3 414 wyświetleń)

Fifa 23 nic nie działał w dv oraz wolniejsza płynność gry

★★ Novice

Witam podczas meczów w dv gra praktycznie nie reaguje na jakiwkolwiek ruchy przyciski nic widzę że jest więcej osób z tym problemem może ktoś rozwiązał? 

Dodatkowo podczas zagrania pierwszego meczu np w SB gra chodzi płynnie A przy drugim meczu pomimo według licznika tej samej ilości fps czuć jakby grało się w PESa 4 na jakimś starym komputerze help!

Wiadomość 10 z 52 (3 288 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA