Nie mam języka Polskiego

autor: CuteNekoNeppy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mam języka Polskiego

★ Novice

Produkt: Battlefield V
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD AMD 5700 1 GB
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8
W jakiej części gry pojawia się problem? Menu gry
W którym menu gry byłeś/byłaś kiedy pojawił się problem? Na poczatku
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało? w menu
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 13.01.19
Opisz pokrótce napotkany błąd: Witam :_( Nie mam języka Polskiego w grze battlefield v . Zmieniłem w regedit pl_PL Nic nie pomaga mam tylko angielski , francuski , meksykański , portugalski . Chcę język Polski Proszę pomóż mi Mam 30 FPS w kompani .
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Załączyć paczkę języka Polskiego w plikach
Co się dzieje? Witam :_( Nie mam języka Polskiego w grze battlefield v . Zmieniłem w regedit pl_PL Nic nie pomaga mam tylko angielski , francuski , meksykański , portugalski . Chcę język Polski Proszę pomóż mi Mam 30 FPS w kompani .
Co powinno się stać? Wybrać Polski język

;;(

Wiadomość 1 z 2 (525 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mam języka Polskiego

Hej,

Gry kupione poza terenem naszego państwa lub w zagranicznym wydaniu nie posiadają języka polskiego. Jest to związane z regionalizacją czyli usługą dostosowującą produkt do danego rynku.

Niestety, ale w takim wypadku nie można w żaden sposób pozyskać języka polskiego. Jedyną opcją jest zwrot gry (jeśli została kupiona w sklepie Origin) i/lub zakup polskiego wydania gry.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (499 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mam języka Polskiego

Hej,

Gry kupione poza terenem naszego państwa lub w zagranicznym wydaniu nie posiadają języka polskiego. Jest to związane z regionalizacją czyli usługą dostosowującą produkt do danego rynku.

Niestety, ale w takim wypadku nie można w żaden sposób pozyskać języka polskiego. Jedyną opcją jest zwrot gry (jeśli została kupiona w sklepie Origin) i/lub zakup polskiego wydania gry.

Wiadomość 2 z 2 (500 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem