Nie dostałem pamiątki

autor: YjaZoXi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie dostałem pamiątki

★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:Microsoft XBOX One
Podaj na jakiej platformie grasz? Microsoft Xbox One S
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? Yjazoxi
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe. Yjazoxi
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W lobby (poczekalnia przed meczem)
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Otworzyłem pakiet apex i wylacialy mi metale pamiątkowe, a gdy poszedłem sobie wybrać jakąś to pokazuje że mam 0 punktów
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Napisałem do was
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie wiem
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? Z 14
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm)
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
Jak duży jest problem? Niewielki wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Chciałbym by ten problem został naprawiony bo przez to nie mam swojej wymażonej pamiątki do wraith
Co powinno się stać? Powinienem mieć ja spowrotem
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie mam pojęcia

Proszę o pomoc z tym 

Wiadomość 1 z 2 (414 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie dostałem pamiątki

Community Manager

Hej @YjaZoXi 

 

Metale do wytwarzania pamiątek są podobne do metali rzemieślniczych, podejrzewam, że to one pojawiły się w pakiecie. Jeśli masz wątpliwości możesz skontaktować się z nami telefonicznie, aby sprawdzić zawartość pakietu. Miej jednak na uwadze, że konsultanci nie mają możliwości przypisywania do kont metali do wytwarzania pamiątek.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (398 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie dostałem pamiątki

Community Manager

Hej @YjaZoXi 

 

Metale do wytwarzania pamiątek są podobne do metali rzemieślniczych, podejrzewam, że to one pojawiły się w pakiecie. Jeśli masz wątpliwości możesz skontaktować się z nami telefonicznie, aby sprawdzić zawartość pakietu. Miej jednak na uwadze, że konsultanci nie mają możliwości przypisywania do kont metali do wytwarzania pamiątek.

Wiadomość 2 z 2 (399 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem