Dot.: Negocjacje kontraktów

autor: Voluke
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Negocjacje kontraktów

★★★★★ Apprentice

Produkt: FIFA 18
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – menedżer
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wystarczy wybrać jeden z lepszych klubów (powiedzmy że przynajmniej z 4 gwiazdki) na start kariery menedżera i zaproponować jakiemuś młodzikowi (powiedzmy że poniżej 60 oceny ogólnej) kontrakt kluczowego zawodnika.
Co się dzieje? Dlaczego zawodnik odrzuca lepszą propozycję kontraktu i proponuje gorszą. Zaproponowałem trzeciemu bramkarzowi Realu Madryt rolę kluczowego zawodnika, a jego agent odpowiedział że to za mało i że oczekuje roli perspektywistycznego zawodnika. -,-
Co powinno się stać? Zawodnik powinien przystać na lepsze warunki kontraktu.

Dlaczego zawodnik odrzuca lepszą propozycję kontraktu i proponuje gorszą. Zaproponowałem trzeciemu bramkarzowi Realu Madryt rolę kluczowego zawodnika, a jego agent odpowiedział że to za mało i że oczekuje roli perspektywistycznego zawodnika. -,-

Wiadomość 1 z 3 (889 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Negocjacje kontraktów

★★★★ Novice

EA trochę przesadziła z rynkiem transferowym. Prowadząc klub w IV lidze angielskiej nie ma możliwości wypożyczenia zawodnika, np. z Chelsea, Liverpool, itd. nie chodzi mi tutaj o ważnego zawodnika, chodzi mi o gracza o overal 60-65. Taki zawodnik nie ma szans na grę w swoim klubie, woli być numerem 25-30 niż grać w pierwszym składzie w IV lidze.

Wiadomość 2 z 3 (860 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Negocjacje kontraktów

★★★★★ Apprentice

Ja bez problemu kupuję zawodników z Premier League o ocenie ogólnej 60-65 do klubu z Football League Two. Może nie każdego i nie zawsze w pierwszym oknie w którym chce tego dokonać, ale zostawiam go na liście życzeń i w następnym oknie kupuje.

Wiadomość 3 z 3 (853 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA