Dot.: NIE MOGĘ PRZYPISAĆ WYGRANEJ KARTY PO LICYTACJI.

autor: KukiZbuki
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

NIE MOGĘ PRZYPISAĆ WYGRANEJ KARTY PO LICYTACJI.

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD gtx1050
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID?
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? około miesiąc teamu
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) wieczorem
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? zwrócić moje monety lub kartę
Co się dzieje? Witam, mam problem z wygraną kartą. wygrałem capdevile na licytacji około miesiąc temu. zapłaciłem za niego 586k coinsów. od tego czas mam problem. nie mogę nic z nią zrobić. nie mogę jej przypisać do składu, grać, sprzedać czy nawet qs. karta cały czas jest na liście jako wygrana. gdy klikam w nią cofa mnie i wyskakuje błąd fut. nie wiem co mogę z tym zrobić. na czacie i telefonicznie mnie zbywają. nawet nie widzieli meili ode mnie. straciłem coinsy i nie mam karty. jak mogę to rozwiązać? czy mogę liczyć na zwrot karty lub coinsów? to nie jest 5k czy 10k. tylko prawie 600k. Pozdrawiam i licze na szybką odpowiedź i rozwiązanie sprawy.
Co powinno się stać? zwrot coinsów lub karty.

Witam, mam problem z wygraną kartą. wygrałem capdevile na licytacji około miesiąc temu. zapłaciłem za niego 586k coinsów. od tego czas mam problem. nie mogę nic z nią zrobić. nie mogę jej przypisać do składu, grać, sprzedać czy nawet qs. karta cały czas jest na liście jako wygrana. gdy klikam w nią cofa mnie i wyskakuje błąd fut. nie wiem co mogę z tym zrobić. na czacie i telefonicznie mnie zbywają. nawet nie widzieli meili ode mnie. straciłem coinsy i nie mam karty. jak mogę to rozwiązać? czy mogę liczyć na zwrot karty lub coinsów? to nie jest 5k czy 10k. tylko prawie 600k. Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź i rozwiązanie sprawy. pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (405 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: NIE MOGĘ PRZYPISAĆ WYGRANEJ KARTY PO LICYTACJI.

[ Edytowane ]
★ Novice

Mam tą samą sytuację od wigilii, wszyscy mnie zbywają i udają że nie ma tematu Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (367 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NIE MOGĘ PRZYPISAĆ WYGRANEJ KARTY PO LICYTACJI.

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Mam to samo jakoś od października. Udzielałem się już w jednym podobnym wątku na forum oraz pisałem osobną wiadomość jako opinię do EA.

Niestety bez efektu. Poza automatyczną odpowiedzią pt. "Nie możemy cię na bieżąco informować o statusie twojego zgłoszenia, ale doceniamy twój wkład." oraz odwołaniem do szukania potencjalnych rozwiązań w centrum odpowiedzi. Tylko że tu nie ma rozwiązań i odpowiedzi w tym temacie x)

 

Trzymam kciuki za rozwiązanie Twojej sprawy! Ja aż tyle coinsów nie straciłem, mnie bardziej przeszkadza wisząca karta, przez którą mam o jeden slot na licytacje mniej.

Wiadomość 3 z 3 (282 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA