Dot.: NIE DOBIERA GRACZY NA DUO

autor: dannyRose1337
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

NIE DOBIERA GRACZY NA DUO

★★★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD 1050ti
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? TED8992
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? Ładowanie meczu z lobby
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Wczytywanie meczu
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Odpalanie meczu DUO
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Tak
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? dużo
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) po wprowadzeniu opcji odznaczenia lub zaznaczenia dobierania graczy do drużyny
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Pomimo zaznaczenia miejsca, żeby dobierało graczy do zespołu na serwer w 90% przypadków wchodzę sam. Problem traw od momentu wprowadzenia możliwości ze zrezygnowania z teammateów i trwa do dziś. Od poprzedniego zgłoszenia błędu nic się nie zmieniło nie ma żadnej poprawy. Błąd występuje nie tylko u mnie. Zmiana opcji dobierania graczy na wyłączoną nic nie daje. Odznaczenie jej i ponowne zaznaczenie tak samo. (błąd nie występuje na meczach trio czy rankingowych)
Co powinno się stać? Powinno dobrać drugiego gracza
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? odpalić mecz duo

Często na serwerze z 30 dostępnych par jest nawet 15/20 osób solo i wątpie, że większość z nich intencjonalnie chce grac solo na duo 

Wiadomość 1 z 5 (747 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NIE DOBIERA GRACZY NA DUO

★ Guide
@TED8992_YT spokojnie mi trzy gry pod rząd na trio potrafi nie dobrać sojuszników
Wiadomość 2 z 5 (720 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NIE DOBIERA GRACZY NA DUO

★ Apprentice

Duo rządzi się własnymi prawami, głównie jest to powiedzenie "Umiesz liczyć, licz na siebie"

@This_Kroquet Wiem coś o tym. Jednak nic nie przebije gry, której nie chciałeś grać bo wyszukało trio zamiast arenki czy rankeda. I podczas tych paru sekund ładowania między wejściem na serwer a wyborem postaci masz takie "ech no trudno", i okazuje sie że grasz sam xD. Właśnie teraz skończyłem taki meczyk.

Wiadomość 3 z 5 (705 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NIE DOBIERA GRACZY NA DUO

★ Guide
@dannyRose1337 To po co jest tryb duo a nie mam solo skoro na jedno wychodzi?
Wiadomość 4 z 5 (675 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NIE DOBIERA GRACZY NA DUO

★ Apprentice
@This_Kroquet Bo twórcy myślą że wszystko działa jak powinno, a jeśli nawet nie działa, to są to jednorazowe przypadki. Trybu solo nie ma, bo ktoś sobie wymyślił, że łatwiej będzie utrzymać graczy gdy będą grać w teamie, bo przegrywając solo szybciej zrezygnujesz z gry
Wiadomość 5 z 5 (659 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem