Dot.: Modyfikacja broni po aktualizacji Patch 1.09.

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Modyfikacja broni po aktualizacji Patch 1.09.

★★★ Novice

Produkt: Mass Effect Andromeda
Platforma:PC
Jaką edycję gry posiadasz? Edycja Super Deluxe
Wersja pudełkowa czy Cyfrowa? Wersja cyfrowa
Opisz pokrótce napotkany błąd: W singlu dodanie modyfikacji do broni w ekwipunku jest możliwe tylko przy pierwszej broni do góry . W multiplayer po dodaniu modyfikacji do broni automatycznie znacznik/kursor przenosi się na broń pierwszą od góry.
Jak często występuje ten problem? 100%
Wybierz swój region Europa
Uruchom www.speedtest.net/pl Start - tester łącza i zamieść swoje wyniki: Pobieranie i Przesyłanie.
Jak nazywa się Twój dostawca internetu?
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? W singlu spróbować dodać modyfikacje do broni w ekwipunku innej niż pierwsza z góry. W multiplayer dodać modyfikacje do broni w ekwipunku innej niż pierwsza z góry.
Podaj model (nazwę) swojej karty graficznej - AMD/Nvidia
Podaj ilość pamięci RAM w GB.

W singlu dodanie modyfikacji do broni w ekwipunku jest możliwe tylko przy broni pierwszej od góry. Dodanie modyfikacji do broni innej niż pierwsza od góry jest możliwa tylko jeśli ją pobierzemy na wyposażenie. Nie było tego problemu wcześniej (tj. przed aktualizacją do 1.09).

Przy okazji pomyślałem, że można by dodać w ekwipunku przycisk "Przenieś do złomu", wtedy łatwiej było by zapanować nad zawartością a w złomie profilaktycznie przycisk "Przywróć" gdyby ktoś się jeszcze rozmyślił. Takie rozwiązanie jest w Dragon Age Inkwizycja i było bardzo przydatne.

 

W multiplayer po dodaniu modyfikacji do broni automatycznie znacznik/kursor przenosi się na broń pierwszą od góry - co jest cholernie irytujące bo trzeba ponownie przewijać do tej broni aby dodać drugą modyfikacje i jeszcze raz aby ją pobrać na wyposażenie. Wcześniej (tj. przed łatką 1.09) kursor pozostawał na modyfikowanej broni.

Wiadomość 1 z 2 (455 wyświetleń)

Dot.: Modyfikacja broni po aktualizacji Patch 1.09.

Community Manager (retired)

Witaj @CamelN7PL

 

Właśnie przetestowałam jak to wygląda w mojej grze. Po zainstalowaniu ostatniej łatki również u mnie można napotkać takie niedogodności, jeśli chodzi o zarządzanie modyfikacjami broni. Podeślę zapytanie do studia czy to zamierzona zmiana czy może jednak jakiś drobny bug Wondering

 

I wielkie dzięki za sugestię odnośnie usprawnienia ekwipunku! Również o niej wspomnę Wink

 

Pozdrawiam!

 

Wiadomość 2 z 2 (415 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem