Mniej więcej połowa składu z kontraktami na rok

autor: RemixYT170
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mniej więcej połowa składu z kontraktami na rok

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 18
Platforma:Microsoft XBOX One
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – menedżer
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Poniżej pełen opis
Co się dzieje? Gram w karierę Lecha Poznań w Superlidze (przeniosłem różne zespoły do 4 angielskich lig) i patrzę na ocenę ogólną nowego piłkarza, którego sprowadziłem z wolnych zawodników. Wchodzę w centralę składu (do zakładki finanse) patrze na długości kontraktów i tam prawie połowa składu ma kontrakt na rok! Wcześniej patrzyłem na długości kontraktów i przedłużyłem raczej wszystkich piłkarzy, którzy mieli umowy na rok (było ich od 3 do 5). Jak zobaczyłem, że prawie połowa składu ma umowy na rok, to szybko przedłużyłem kontrakt z jednym z piłkarzy i gdy to zrobiłem to miał on nadal kontrakt na rok. Czy ktoś wie o co chodzi?
Co powinno się stać? Długości kontraktów powinny być zapisane z poprzedniej gry, (zapisałem postęp rozgrywki jak zawsze) czyli każdy piłkarz powinien mieć kontakt na 2 lata lub więcej.

 Gram w karierę Lecha Poznań w Superlidze (przeniosłem różne zespoły do 4 angielskich lig) i patrzę na ocenę ogólną nowego piłkarza, którego sprowadziłem z wolnych zawodników. Wchodzę w centralę składu (do zakładki finanse) patrze na długości kontraktów i tam prawie połowa składu ma kontrakt na rok! Wcześniej patrzyłem na długości kontraktów i przedłużyłem raczej wszystkich piłkarzy, którzy mieli umowy na rok (było ich od 3 do 5). Jak zobaczyłem, że prawie połowa składu ma umowy na rok, to szybko przedłużyłem kontrakt z jednym z piłkarzy i gdy to zrobiłem to miał on nadal kontrakt na rok. Czy ktoś wie o co chodzi?

Wiadomość 1 z 1 (157 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA