Mistrzostwa Fut

autor: gorzela1910
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mistrzostwa Fut

★★★ Novice

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Mistrzostwa FUT
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 02/11/2017
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 11:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Sprawdzić ostatni wygrany mecz w kwalifikacjach
Co się dzieje? Witam dzisiaj miałem ostatnią próbę na przejścia kwalifikacji i zagrałem pierwszy mecz który wygrałem 1-2 wyszedłem do rynku kupić kondycję wracam zagrać kolejny i już było że jestem niezakwalifikowany i że nie mam kolejnej próby
Co powinno się stać? Dać szansę

Brak zdjęcia
Wiadomość 1 z 6 (297 wyświetleń)

Dot.: Mistrzostwa Fut

★★★ Newbie

Miałem identyczną sytuację, została mi jedna próba, więc wchodzę, wybieram skład i tak samo cofnąłem się na rynek transferowy aby zakupić więcej kondycji. Gdy wróciłem dostałem komunikat, że nie mam już dostępnych prób Frown. Nie ukrywam, że się zdenerwowałem, dzwoniłem dziś do EA ale niestety nie mogą pomóc.

Wiadomość 2 z 6 (265 wyświetleń)

Dot.: Mistrzostwa Fut

★★★ Novice
Fakt też się konkretnie zdenerwowałem.
Wiadomość 3 z 6 (257 wyświetleń)

Dot.: Mistrzostwa Fut

★★★★★ Novice

Mam to samo od 3 tygodni

Wiadomość 4 z 6 (227 wyświetleń)

Dot.: Mistrzostwa Fut

★★★★ Novice

Witam, 09,11,2017 miałem dokładnie tak samo (07.11.2017 też wydawało mi się że zniknęła mi jedna próba). Prawdopodobnie jeżeli będzie dużo zgłoszeń przy aktualizacji to poprawią i albo wtedy dostaniemy dodatkowe próby do odbywających się w tym czasie kwalifikacji albo nie, obecne są stracone

Wiadomość 5 z 6 (214 wyświetleń)

Dot.: Mistrzostwa Fut

★★★ Novice
Nie dostaniemy za to nawet porządnej rekompensaty ja uzyskałem 2 paczki za 7.5k a na lidze weekendowej zarobił bym 30 k i paczki co aj niej. Brawo fifia
Wiadomość 6 z 6 (161 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA