Mecze widmo fut18

autor: Caroll_JJ96
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Mecze widmo fut18

★★ Novice

To samo po połowie stoją na środku i tyle

Wiadomość 11 z 17 (424 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mecze widmo fut18

★ Apprentice
Straciłem cierpliwość. EA to żenada, a ludzie którzy powinni chociaż się wypowiedzieć w imieniu firmy to totalne randomy bez żadnej wiedzy ani wpływu na to co dzieje się w grze. Problem nasilił się i trzy mecze z rzędu walkower. Ale prędzej wyjdą nowe paczki za 200k niż ktokolwiek zajmie się tym co najważniejsze. Pazerne zera.
Wiadomość 12 z 17 (394 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mecze widmo fut18

★★ Apprentice

Podbijam

Wiadomość 13 z 17 (379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mecze widmo fut18

★★★ Novice

ciekaw jestem czy cokolwiek działają w tej sprawie, przecież to trwa już jakiś czas... 

Wiadomość 14 z 17 (363 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mecze widmo fut18

★★ Novice

Hej. Taka mala rada ode mnie. U mnie do tej pory dzialalo. W momencie jak sie zaczyna mecz czyli jest to wejscie do meczu, zawodnicy wychodza, pokaz skladow itp. spamujcie ESC (gram na klawie mimo, ze to dziwne ale tak sie przyzwyczailem) aby wyjsc do menu gry. Jesli sie uda to mecz da sie normalnie rozegrac, jesli nie to bedzie wyzej opisany bug. W tym momencie szybki alt f4, kabel z gniazda czy co tam u was zadziala. W momencie jesli nie bylo 1 kopniecia pilki mecz uzna sie za nieodbyty. Przy ponownym wlaczeniu gry bedzie mozna zagrac ten mecz ponownie. U mnie tak przynajmniej dziala Wink 

Wiadomość 15 z 17 (354 wyświetleń)

Dot.: Mecze widmo fut18

★★ Apprentice

Ktoś z EA zabierze głos ?

Wiadomość 16 z 17 (332 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mecze widmo fut18

★★ Novice

Nie licz na to :P Musieliby sie wysilic a to przekracza ich zdolnosci :P

Wiadomość 17 z 17 (325 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA