Listy w opowieściach wojennych

autor: flashtrog
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Listy w opowieściach wojennych

★★ Novice

Produkt: Battlefield V
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4 Pro
W jakiej części gry pojawia się problem? Opowieści wojenne
W jakim trybie? Tyrarlierzy
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało? 00000
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 24.06.19.16.30
Opisz pokrótce napotkany błąd: zebrałem wszystkie listy łącznie z ,,Nigdzie nie idę" oraz wykonałem wszystkie wyzwania w tyrarlierach. Po ukończeniu ostatniego aktu wymieniony już list nie widniał jako znaleziony w zakładce listów. Po zrestartowaniu aktu listu dalej nie ma.
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Zbierzcie list ,,Nigdzie nie idę" i wczytajcie pkt. Kontrolny.
Co się dzieje? Nie mogę otrzymać listu ,,Nigdzie nie idę" ani nagrody
Co powinno się stać? Powinienem otrzymać list oraz nagrodę za tyralierów ‌

Produkt: Battlefield V
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4 Pro
W jakiej części gry pojawia się problem? Opowieści wojenne
W jakim trybie? Tyrarlierzy
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało?
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm)
Opisz pokrótce napotkany błąd: Zebrałem wszystkie listy łącznie z ,,Nigdzie nie idę" we wsystkich aktach tyralierów i wykonałem wszystkie wyzwania lecz wymieniony już list nie widniał jako zebrany w zkładcę listów po zakończeniu aktu. Po zresetowaniu aktu listu nie ma.
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Zbierzcie list ,,Nigdzie nie idę" i wczytajcie pkt. Kontrolny.
Co się dzieje? Nie mogę otrzymać listu ,,Nigdzie nie idę"
Co powinno się stać? Powinienem otrzymać list oraz nagrodę za tyralierów

Wiadomość 2 z 8 (1 469 wyświetleń)

Listy w Opowieściach Wojennych.

★★ Novice

Produkt: Battlefield V
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4
W jakiej części gry pojawia się problem? Opowieści wojenne
W jakim trybie? Nordlys
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało?
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 12.06.2019
Opisz pokrótce napotkany błąd: Ukończyłem opowieść Nordlys, zebrałem wszystkie listy oraz ukończyłem wszystkie wyzwania ale nie otrzymałem noża Solveig. W sekcji Listy jeden jest nadal zablokowany. W opowieści Tyralierzy również jeden został zablokowany, w Ostatnim Tygrysie wszystkie są zablokowane (mimo zebrania).
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Grając w kampanię dla jednego gracza, zbierając listy.
Co się dzieje? Listy mimo zebrania są nadal zablokowane, nie można ich przeczytać.
Co powinno się stać? Listy powinny być odblokowane oraz powinienem otrzymać nagrodę.

Spoiler
Listy w Opowieściach Wojennych 
Wiadomość 1 z 8 (1 653 wyświetleń)

Dot.: Listy w opowieściach wojennych

Community Manager

Hej @flashtrog,

 

Jeśli napotkałeś błąd z niezaliczaniem się progresu w opowieściach wojennych sprawdź obejście tego problemu przedstawione na naszej stronie pomocy. Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem w ten sposób Standard smile

Wiadomość 3 z 8 (1 359 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Listy w opowieściach wojennych

★★ Novice

@EA_Kuba  napisał/a:

Hej @flashtrog,

 

Jeśli napotkałeś błąd z niezaliczaniem się progresu w opowieściach wojennych sprawdź obejście tego problemu przedstawione na naszej stronie pomocy. Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem w ten sposób Standard smile


Oficjalne obejście nie działa, ponieważ listy są tak jakby powiązane z kontem. Usuwanie zapisu pomaga jedynie z wyzwaniami, faktycznie je resetuje. Natomiast listy, które zostały zebrane ale są zablokowane już się nie pokazują w trakcie gry. 😣

Wiadomość 4 z 8 (1 305 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Listy w opowieściach wojennych

★★★★ Novice

Mam dokładnie ten sam przypadek

Wiadomość 5 z 8 (1 298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Listy w opowieściach wojennych

Community Manager

Hej @philippe_2799 @OxiWeR76 

 

Jeśli powyższe obejście nie rozwiązuje Waszego problemu i nie możecie przez to otrzymać nagrody za ukończenie rozdziałów skontaktujcie się z nami bezpośrednio Standard smile

Wiadomość 6 z 8 (1 217 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Listy w opowieściach wojennych

★★★★★ Newbie

Dołączam Się Do Pytania, Wszystkie Listy W Opowieści Tyralierzy zostały Przezemnie zebrane lecz W menu list jest zablokowany i nie moge odebrac nagrody Frown

 


 

Wiadomość 7 z 8 (1 057 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Listy w opowieściach wojennych

★★★★ Novice
@DyNaMiC118 Jeśli jest jak piszesz to jedynym rozwiązaniem jest faktycznie kontakt bezpośredni, ja jak napisałem bezpośrednio to po 2 godzinach już dostałem odpowiedź, a jakiś pracownik ręcznie odblokował dla mnie skórke.
Wiadomość 8 z 8 (1 030 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem