Dot.: Lista Błędów

autor: jedenlysyy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Lista Błędów

★★★ Apprentice

Produkt: Mass Effect Andromeda
Platforma:PC
Jaką edycję gry posiadasz? Edycja Super Deluxe
Wersja pudełkowa czy Cyfrowa? Wersja cyfrowa
Opisz pokrótce napotkany błąd: -Zbugowane znaczniki -Zbugowane wysiadanie z nomada nie wiadomo z której strony wysiądą a nie raz spadają jak z dużej wysokości -Zbugowny ekwipunek mam przy nim wykrzyknik mimo że wszystkie itemki przeleciałem -Zbugowane questy utrata i odzyskanie zaopatrzenia dostałem questa ok poszedłem go zrobić i mi wyskakuje napis niepowodzenie zbadaj kryjówke i nie dodało znacznika na mapie gdzie ta kryjówka ani żadnej informacji jak bym wiedział że mam tam iść to bym poszedł ... -Zbugowany apex w tempaście klikłem żeby uzyskać raport ok pisze żeby kliknąć spacje ok a tam zdziwienie że nie znika komunikat -Zbugowany ten plecak odrzutowy jak dałem kółkiem żeby mi poszedł do przodu a była górka to wpadł w tekstury i spadł w dół jak bym spadał z dużej wysokości do dziury ma -Zbugowane zadanie tworzenie tarcz do nomada trzeba było zrobić jakieś tarcze mam zrobione a zadanie w dzienniku -nie można podnieść niektórych złóż bo postać nie może do niego podejść -czasami jest tak że jak jest się za osłoną postać może utknąć i potrzeba wczytać poprzedni zapis -Parę razy miałem tak że wczytałem ostatni zapis i się nie chciał załadować trzeba było wczytać 2 poprzednie -oczywiście crache -Błąd w zadaniu na Eos tajemniczy projekt mam zadanie pokonać ketów a ich nigdzie nie ma po zbadaniu placówki 2 wczytanie zapisu wstecz pomogło po prostu poznikali
Jak często występuje ten problem? 100%
Wybierz swój region Inne
Uruchom www.speedtest.net/pl Start - tester łącza i zamieść swoje wyniki: Pobieranie i Przesyłanie. 30/6
Jak nazywa się Twój dostawca internetu? TVKNASZAPRACA.PL
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? patch
Podaj model (nazwę) swojej karty graficznej - AMD/Nvidia GTX 760
Podaj ilość pamięci RAM w GB. 8

-Zbugowane znaczniki
-Zbugowane wysiadanie z nomada nie wiadomo z której strony wysiądą a nie raz spadają jak z dużej wysokości
-Zbugowny ekwipunek mam przy nim wykrzyknik mimo że wszystkie itemki przeleciałem  
-Zbugowane questy utrata i odzyskanie zaopatrzenia dostałem questa ok poszedłem go zrobić i mi wyskakuje napis niepowodzenie zbadaj kryjówke i nie dodało znacznika na mapie gdzie ta kryjówka ani żadnej informacji jak bym wiedział że mam tam iść to bym poszedł ...
-Zbugowany apex w tempaście klikłem żeby uzyskać raport ok pisze żeby kliknąć spacje ok a tam zdziwienie że nie znika komunikat
-Zbugowany ten plecak odrzutowy jak dałem kółkiem żeby mi poszedł do przodu a była górka to wpadł w tekstury i spadł w dół jak  bym spadał z dużej wysokości do dziury  ma  
-Zbugowane zadanie tworzenie tarcz do nomada trzeba było zrobić jakieś tarcze mam zrobione a zadanie w dzienniku  
-nie można podnieść niektórych złóż bo postać nie może do niego podejść
-czasami jest tak że jak jest się za osłoną postać może utknąć i potrzeba wczytać poprzedni zapis
-Parę razy miałem tak że wczytałem ostatni zapis i się nie chciał załadować trzeba było wczytać 2 poprzednie
-oczywiście crache
-Błąd w zadaniu na Eos tajemniczy projekt mam zadanie pokonać ketów a ich nigdzie nie ma po zbadaniu placówki 2 wczytanie zapisu wstecz pomogło po prostu poznikali

Wiadomość 1 z 6 (868 wyświetleń)

Dot.: Lista Błędów

Community Manager (retired)

Witaj @readhatgames

 

Ogromne dzięki za tak szczegółowe opisanie napotkanych w grze błędów (chociaż wolałabym, aby nikt z takimi rzeczami nie musiał się borykać).

 

Na szczęście dzisiaj zostanie wydana łatka, która powinna się uporać przynajmniej z niektórymi z nich Standard smile Tak czy inaczej przekazuję Twoje uwagi do odpowiedniego zespołu.

 

Powodzenia w dalszym odkrywaniu Andromedy! Star

Wiadomość 2 z 6 (859 wyświetleń)

Dot.: Lista Błędów

★★ Novice

Łatka została wydana, ale przydałby się komunikat, kiedy porównanie wersji będzie działać, bo jak na razie to średnio jest z łączeniem się z trybem online na PC. Jak na obrazku. Patch zainstalowany, naprawa gry puszczona.

Wiadomość 3 z 6 (847 wyświetleń)

Dot.: Lista Błędów

Community Manager (retired)

Witaj @Sjorv

 

Bardzo bym prosiła, abyś wypróbował poniższe rozwiązania, które mogą okazać się pomocne.

 

1. Przełącz Origin w tryb offline (Origin -> Tryb offline), uruchom grę, wróć do trybu online.

 

2. Z folderu w którym zainstalowałeś grę (zwykle: Program Files -> Origin Games -> Mass Effect Andromeda) usuń plik MassEffectAndromeda.exe, po czym na Originie wybierz opcję 'Napraw'.

 

Koniecznie daj znać czy udało się nawiązać połączenie!

Wiadomość 4 z 6 (825 wyświetleń)

Dot.: Lista Błędów

★★ Novice

mam ten sam błąd z tarczami do nomada mam taką misje chcę stworzyć te tarcze w stacji badawczej i nic nie da się ich zrobić

Wiadomość 5 z 6 (767 wyświetleń)

Dot.: Lista Błędów

★★★★★ Newbie

Mam to samo tylko na PS4

Wiadomość 6 z 6 (736 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem