Konto gry klienta zostało zawieszone: Banned

autor: pateloltoja
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Konto gry klienta zostało zawieszone: Banned

[ Edytowane ]
★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD GTX 1060 6GB
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? pateloltoja
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? Ładowanie meczu z lobby
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Dołączyć do gry
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Próbowałem dołączyć do gry
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? Sezon 7, początek 8 sezonu
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 3.03.2021/ 4.03.2021
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Nie mogę dołączyć do rozgrywki, wyskakuje błąd: Konto gry zostało zawieszone: Banned
Co powinno się stać? Odbanowanie Konta Apex.
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Bardzo dobre pytanie.

Witam, dostaję ten błąd za każdym razem, gdy próbuję wejść do gry, mogę dołączyć do kolejki, ale przed champion selectem zostaję wyrzucony i dostaję taki komunikat: Konto klienta gry zostało zbanowane: Banned. Potem dostaje: Rezerwacja servera została anulowana. Nigdy nie używałem żadnych cheatów, modów, nie kombinowałem z plikami Apexa. Nie opuściłem żadnej gry celowo, chyba że zostałem wyrzucony przez serwer...? Gram na Steamie z kontem utworzonym wcześniej na Origin, nick Origin: Pateloltoja. Bana dostałem w okolicach 3.03.2021 lub dzień/kilka wcześniej. Wysłałem ticket do supportu 4.03.2021, oraz rozmawiałem z supportem EA na live chat, próbowałem się dowiedzieć czy moje konto mogło zostać ukradzione, i użyte przez cheatera do grania na nim, ponieważ mail i hasło które miałem na originie było to samo, co na stronie która miała security breacha, ujawnione hasła, maile (a przynajmniej tak mi się wydaje, email napewno był ten sam). Oczywiście hasło i email zmieniłem przy pomocy live supportu, bo o dziwo miałem dostęp do Origina, ale jedna rzecz wydawała mi się podejrzana: zawsze gdy zdobędę pakiet apex otwierałem go od razu, a gdy weszłem na Apexa po długiej nieobecności (od sezonu 1 do 7/8) miałem 10 pakietów tak o, leżących sobie.
Jako że Apex to moja ulubiona gra, to założyłem nowe konto (ponieważ uważam, że ban jest niesłuszny, wina strony która miała security breacha)
i mogłem na nim grać na tym samym komputerze (czyli ban jest najprawdopodobniej na HWID osoby która postanowiła sobie pocheatować na moim koncie, oraz konto). Zagłębiłem się trochę w forum i wyczytałem że niektórzy odwołują się do bana, ale nie dostają wiadomości od supportu od tygodni. Moim pytaniem jest: Jak odnieść się do bana, aby jak najszybciej został on zdjęty, support z live chatu nie pomógł mi z moją sprawą, kazali napisać na Moje Sprawy. Bardzo mi zależy na odbanowaniu konta, bo po 1. Nie ja cheatowałem, czego dowodem jest to, że mogę grać na innym koncie na tym samym sprzęcie (czyli nie mam bana HWID) . Po 2. Kupiłem Przepustkę bojową w 7 sezonie, oraz sezonie 8, ale nie mogę nabijać poziomów, ponieważ, no, mam bana, a jednak utrata pieniędzy nie ze swojej winy trochę boli...

 

EDIT: Weszłem jeszcze na moją inną grę, Need For Speed: Most Wanted na Originie, na tym samym koncie co mam bana w Apexie, i normalnie mogę dołączać do sesji online.

Wiadomość 1 z 3 (2 888 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Konto gry klienta zostało zawieszone: Banned

Community Manager

Hej @pateloltoja 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Jeśli chcesz odwołać się od blokad nałożonych na Twoje konto skontaktuj się z nami zgodnie z informacjami, które znajdziesz tutaj: 

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

 

Nie jestem niestety w stanie określić kiedy otrzymasz odpowiedź odnośnie swojego odwołania. Z informacji które posiadam wiem, że czas oczekiwania na odpowiedź znacznie się wydłużył. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (2 875 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Konto gry klienta zostało zawieszone: Banned

Community Manager

Hej @pateloltoja 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Jeśli chcesz odwołać się od blokad nałożonych na Twoje konto skontaktuj się z nami zgodnie z informacjami, które znajdziesz tutaj: 

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

 

Nie jestem niestety w stanie określić kiedy otrzymasz odpowiedź odnośnie swojego odwołania. Z informacji które posiadam wiem, że czas oczekiwania na odpowiedź znacznie się wydłużył. 

Wiadomość 2 z 3 (2 876 wyświetleń)

Dot.: Konto gry klienta zostało zawieszone: Banned

★★★ Newbie
@pateloltoja Ten sam problem mam ze swoim kontem... co prawda nie inwestowałem swoich pieniędzy w te grę ale utraciłem nabite punkty, a jednak od czasu do czasu ze znajomymi coś pogrywaliśmy w APEXA.
Wiadomość 3 z 3 (2 254 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem