Kilka błedów

autor: flojd55
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kilka błedów

[ Edytowane ]
★ Guide

Produkt: FIFA 19
Platforma:Microsoft XBOX One
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? cały czas
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) caly czas
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? wystarczy zagrac parę meczy
Co się dzieje? Dlaczego od powstania Fify 19 nikt nie naprawi błędu związanego z nieprawidłowym pokazywaniem zawodników w przerwie lub po zakończeniu spotkania. Na przykład Pogba strzelił 3 gole i pokazuje się komunikat Pogba, komentatorzy mówią super występ a na ekranie de Gea. Tego błędu nie było w fifa 18 ani we wcześniejszych odsłonach a strasznie mnie to irytuje. Następna sprawa jest związana z podaniami , dlaczego nie można zaznaczać zawodnika do którego chcę podawać piłkę ? Jeśli gram w obronie mam drugiego zawodnika do dyspozycji, którego mogę poprosić o pressing. Natomiast w ataku już tego nie ma i podanie, które ma iść do przodu idzie nagle do tyłu lub w inną stronę. Nie dzieje się tak bez przerwy ale raz na 10 podań ma to miejsce. Następna sprawa i ostatnia to brak anulowania podania lub strzału. Na przykład przeciwnik ma rzut rożny ja staram się wybić główką nie wychodzi mi i pilkę łapię mój bramkarz, który natychmiast albo ją wybija lub podaje pod nogi przeciwnika. Chciałbym wtedy natychmiast anulować to zagranie bo widzę pasek siły jednak nie można już tego zrobić. To samo jak podaję i nacisnę 2 razy guzik podania to nie da się już tego anulować dopóki jeden i drugi zawodnik nie wykona podania najczęściej w aut lub do przeciwnika. Bardzo proszę przekazać to do studia aby w fifa 20 nie było takich błędów.
Co powinno się stać? poprawić

flojd

Wiadomość 1 z 4 (381 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kilka błedów

★ Apprentice

Błąd na błędzie. Pograć nie można bo oczywiście "rozgrywanie meczów chwilowo wyłączone". W dodatku kick off glitch obecny cały czas. a bramki w doliczonym czasie to jakaś przesada. na 8 meczów w 6 znich straciłem 7 bramek w doliczonym czasie!!!! ito wcale nie były jakieś supe pozycje, byle jakie strzały zza pola karnego i wszystko wpada. 6 meczów przegrancyh różnicą jednej bramki. zawodnicy 86+ zachowują się jak debile, a piłka jak sterowana nawet po przejęciu wraca do przeciwnika i cyk brameczka. 250zł za takie *.

Wiadomość 2 z 4 (351 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kilka błedów

★★★ Apprentice

Nie wiem czy to u mnie czy u innych też... np piłka odbije się od mojego zawodnika, a ten zaczyna biec za nią pół boiska i nie mogę go zmienić na innego który ma bliżej niż ten co biegnie...Ale mieli poprawić to wyświetlanie po meczu... Ja tu już piszę kilka razy o poprawę komentarza bo gareth bale dośrodkowuje do gareth bale...

Wiadomość 3 z 4 (312 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kilka błedów

★★ Apprentice

Złe pokazywanie zawodników po meczu to nie wiem czy można nazwać błędem. Fifa dąży do przedstawiania meczów tak jak w życiu rzeczywistym. Często się zdarza, że po meczu komentatorzy omawiają jakiegoś zawodnika (strzelca bramki, man of the match, itd.), a kamera pokazuje np. jak cały zespół schodzi z boiska. Myślę że takie było zamierzenie iejów, chociaż dziwnie to wygląda.

 

Każdy strzał, podanie, itd. możesz anulować przed jego rozpoczęciem - na PS4 odpowiada za to jednoczesne naciśnięcie L2 i R2 (triggery).

Wiadomość 4 z 4 (298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA