Kickoff glitch, zbugowani piłkarze z Premier League, poprzeczki i inne..

autor: kingaidenx97
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kickoff glitch, zbugowani piłkarze z Premier League, poprzeczki i inne..

★★ Guide

Produkt: FIFA 18
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Sezon Online
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 03.03.2018
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) To nie jest jednorazowo
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Naprawić inteligencję obrońców bo w chwili obecnej jej nie mają, poprawić ustawienie ich w czasie rozpoczecia od środka no i usprawnić bramkarzy bo wylewy są tragiczne.
Co się dzieje? Temat wałkowany 3129032109 razy a jednak dalej występuje i mam wrażenie ze zdwojoną siłą. Co mecz to jakiś gracz to wykorzystuje a ja jestem bezradny, on remisuje sobie grając kompletnie bez pomysłu bo wie, że i tak po moim golu furtka do mojej bramki jest otwarta..
Co powinno się stać? Może choć raz coś naprawić a nie pogorszyć?

Mecz w mecz natrafiam na to zachowanie, że gość od razu po wznowieniu strzela mi bramkę. No może przesadzam, nie mecz w mecz ale z 80% tak. Jest to frustrujące i chamskie. Co z tego, że gramy od kogoś lepiej skoro ułomność tej gry jest na tyle wielka, by i tak takiemu noobowi dać swobodnie strzelić bramkę. Drugi problem jaki chcę poruszyć to ci cholerni piłkarze z Premier League. Po pierwsze w 8 na 10 składów są właśnie oni. Po drugie taki Martial gra jakby był ikoną za 4 miliony, nie wiem czy to kwestia jego wpasowania w silnik gry ale jego możliwości są przesadne. Nawet bez zgrania strzela bramki z 40 metrów i biega jakby nie czuł grawitacji lub zmęczenia. Gabriel Jesus to z kolei przypadek mocy nadludzkich, potrafi przewrócić każdego, wygrać główkę z każdym nawet wyższym o 30cm. Jest chyba tak samo zbugowany jak Martial pod względem strzelania z każdej pozycji i tak dalej..

Bakayoko to przykład ikony za 2k coins. Po co komu jakiś Viera czy inny piłkarz za 4mln skoro jest Bakayoko. Gość, którego nie ominiesz, nie wyprzedzisz i nie przeskoczysz a nie raz mimo 40 kilku punktów strzelania i bramkę ci załaduje. No i ta ostatnia część tych nieznośnych piłkarzy to oczywiście znany i kochany Begović (chyba najwspanialszy bramkarz jakiego ziemia nosiła) oraz Ederson. 76 łapania to wystarczająco dużo dla niego by łapać większość piłek w locie. 

Ostatnią rzeczą jaką chcę poruszyć to poprzeczki, ile razy w ciagu jednego meczu można w nie trafiać? Mój rekord to chyba z 8 a nie zapominajmy, że mecze tutaj trwają realne 12 minut a nie 90.. Za to w tym czasie przeciwnik zazwyczaj odda 2 strzały i wpadną mu dwa gole bo bramkarz pomysli sobie, że z taką przewagą nie da się przegrać..

Poniżej na fotkach jest przykład występowania tego kickoff glitcha. Po moich strzelonych bramkarz występują zaraz stracone.

 

Wiadomość 1 z 4 (339 wyświetleń)

Dot.: Kickoff glitch, zbugowani piłkarze z Premier League, poprzeczki i inne..

★ Guide

Witaj
Niestety fifa jest z roku na rok coraz gorsza i błędów przybywa, mogę ci tylko poradzić aby po strzeleniu gola włączyć natychmiast pułapkę ofsajdową dwa razy krzyżak do góry. Zawodnicy się wtedy wyrównają i nie strzeli ci gościu gola. Więcej nic nie zrobimy ja już o obronie się napisałem i jak kamień w studnię. pozdro

Wiadomość 2 z 4 (330 wyświetleń)

Dot.: Kickoff glitch, zbugowani piłkarze z Premier League, poprzeczki i inne..

★★ Guide

W tym tygodniu jak nie strzele 3 razy w poprzeczkę to chyba nie zagram żadnego meczu.. Do tego na byle skład za 50k ale zawierający Jesusa, Bakayoko, Martiala i Begovica to nawet nie mam co startować meczu.

Wiadomość 3 z 4 (290 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kickoff glitch, zbugowani piłkarze z Premier League, poprzeczki i inne..

★★ Guide

Zainteresowanko wielkie jak zwykle. 

Spoiler
:eahigh_file:
Wiadomość 4 z 4 (221 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA