Dot.: Karta Sissoko Tots

autor: Yologaming10XD
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Karta Sissoko Tots

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Drużyna tygodnia
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 10-05-2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 19:05
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Dzień Dobry otwierałem paczki o godzinie 19 05 około dnia 2019-05-10 wtedy kiedy już były karty tots w paczce trafiłem Sissoko zwykłego zamiast karty tots w grze pojawił się komunikat ale i tak do tej pory moja karta nie została zaktualizowana a widzę że na rynku już jest parę tych kart mogę wiedzieć o co chodzi albo kiedy moja karta zostanie zaktualizowana?
Co się dzieje? Dzień Dobry otwierałem paczki o godzinie 19 05 około dnia 2019-05-10 wtedy kiedy już były karty tots w paczce trafiłem Sissoko zwykłego zamiast karty tots w grze pojawił się komunikat ale i tak do tej pory moja karta nie została zaktualizowana a widzę że na rynku już jest parę tych kart mogę wiedzieć o co chodzi albo kiedy moja karta zostanie zaktualizowana?
Co powinno się stać? Powinnienem otrzymać kartę Sissoko tots.

Dzień Dobry otwierałem paczki o godzinie 19 05 około dnia 2019-05-10 wtedy kiedy już były karty tots w paczce trafiłem Sissoko zwykłego zamiast karty tots w grze pojawił się komunikat ale i tak do tej pory moja karta nie została zaktualizowana a widzę że na rynku już jest parę tych kart mogę wiedzieć o co chodzi albo kiedy moja karta zostanie zaktualizowana?

Wiadomość 1 z 8 (421 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Karta Sissoko Tots

Community Manager

Hej @SpyraSyra

 

Fakt, że karta wspomnianego przez Ciebie zawodnika pojawiła się w paczce, było wynikiem błędu. Zamierzenie było takie, aby karta była nagrodą w WBS. Nie mniej jeśli trafiłeś tego zawodnika w paczcie (między 19:00 a 22:10 czasu polskiego), na Twoje konto powinna trafić karta w wersji TOTS. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 8 (389 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Karta Sissoko Tots

Community Manager

Hej @SpyraSyra

 

Fakt, że karta wspomnianego przez Ciebie zawodnika pojawiła się w paczce, było wynikiem błędu. Zamierzenie było takie, aby karta była nagrodą w WBS. Nie mniej jeśli trafiłeś tego zawodnika w paczcie (między 19:00 a 22:10 czasu polskiego), na Twoje konto powinna trafić karta w wersji TOTS. 

Wiadomość 2 z 8 (390 wyświetleń)

Dot.: Karta Sissoko Tots

★★★ Newbie

MAM TEN SAM PROBLEM RÓWNIEŻ NA PC, minęły już 3 dni a karty dalej nie ma w klubie!!!

Wiadomość 3 z 8 (380 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Karta TOTS Sissoko

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Drużyna tygodnia
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 10.05.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 19:20
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie otrzymałem karty ToTS Sissoko
Co się dzieje? Przez 3 jeszcze nie otrzymałem karty TOTS Sissoko pomimo że EA wydało oficjalne oświadczenie że rozda karty tym którzy trafili jego zwykłą karte w piątek 10 maja po godznie 19. Nie byłoby problemu gdyby ea owej wiadomości do graczy nie wysłało. Lecz otrzymałem taką wiadomość i czekam zniecierpliwiony już trzeci dzień!!!!
Co powinno się stać? Powinienem Dostać karte TOTS Sissoko

Przez 3 jeszcze nie otrzymałem karty TOTS Sissoko pomimo że EA wydało oficjalne oświadczenie że rozda karty tym którzy trafili jego zwykłą karte w piątek 10 maja po godznie 19. Nie byłoby problemu gdyby ea owej wiadomości do graczy nie wysłało. Lecz otrzymałem taką wiadomość i czekam zniecierpliwiony już trzeci dzień!!!!

Wiadomość 4 z 8 (379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

TOTS SISSOKO

★★★ Newbie

Trafiłem dzisiaj zwykłego sissoko , czy jesli jest on dostępny w wersji tots to nie powinna dropić jego zwykła karta ?

Wiadomość 5 z 8 (264 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: TOTS SISSOKO

[ Edytowane ]

Witaj @gjedzio 

 

Przeniosłem twój wpis do tego tematu  w którym znajdziesz odpowiedź na twoje pytanie.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 8 (250 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Karta Sissoko Tots

★★★ Newbie
Ja też tak miałem czy też otrzymam kartę tots?
Wiadomość 7 z 8 (215 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Karta Sissoko Tots

★★★ Newbie
Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Drużyna tygodnia
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 10.05.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 19:20
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie otrzymałem karty ToTS Sissoko
Co się dzieje? Przez 3 jeszcze nie otrzymałem karty TOTS Sissoko pomimo że EA wydało oficjalne oświadczenie że rozda karty tym którzy trafili jego zwykłą karte w piątek 10 maja po godznie 19. Nie byłoby problemu gdyby ea owej wiadomości do graczy nie wysłało. Lecz otrzymałem taką wiadomość i czekam zniecierpliwiony już trzeci dzień!!!!
Co powinno się stać? Powinienem Dostać karte TOTS Sissoko



Przez 3 jeszcze nie otrzymałem karty TOTS Sissoko pomimo że EA wydało oficjalne oświadczenie że rozda karty tym którzy trafili jego zwykłą karte w piątek 10 maja po godznie 19. Nie byłoby problemu gdyby ea owej wiadomości do graczy nie wysłało. Lecz otrzymałem taką wiadomość i czekam zniecierpliwiony już trzeci dzień!!!!
Wiadomość 8 z 8 (210 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA