Kariera zawodnika - kupa treningowa

autor: prokrzy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kariera zawodnika - kupa treningowa

★ Novice

Produkt: FIFA 20
Platforma:PC
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID?
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – zawodnik
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Zagrać w tryb kariery zawodnika :P Nowy zawodnik, klub Bayern II w 3. lidze niemieckiej. Pierwszy sezon Sesja treningowa: {załącznik}
Co się dzieje? Co jakiś czas jakiś trening z sesji ładuje się w nieskończoność - trzeba ubić grę i zacząć sesję ponownie, ale lepiej nie bo to samo się stanie w 99% przypadków. I już pomijam to, że tryb kariery w fifie jest najbardziej żałosnym tworem FIFY. Fakt, że prawie nic się nie zmieniło od zostań gwiazdą sprzed 10 lat tylko bardziej denerwuje. Gdyby była osobna gra jako tryb gwiazdy, która by była lepsza niż FIFA to bym kupował ją zamiast tej śmiesznej gry. Podejrzewam, że trzeba będzie sprawdzić jak PES sobie radzi. Nie wiem gdzie się podział tryb kooperacji. Nie wiem dlaczego sobie to zrobiłem, mogłem na spokojnie odpalić jakąś starą wersję i byłoby nawet lepiej niż teraz. Płynna pozycja - nie działa. Ocena za pozycję - nie działa. Gra na legendarnym poziomie - nie działa. Uwielbiam ten tryb rozgrywki bo uważam to za świetny element typu RPG który po prostu sprawia mi przyjemność. Kurde miałem to pominąć, ale jednak musiałem to z siebie wyrzucić, sorry.
Co powinno się stać? Gra powinna być grywalna.

if tryb == "kariera_zawodnika":
  zabij_gre()
else:
  zarzadaj_pieniedzy()

Gram z tyloma bugami w tym trybie, że to się w pale nie mieści więc chciałbym żebym chociaż mógł normalnie od meczu do meczu przejść.

I tak, inspirowałem się wygraną Bayernu przy rozpoczynaniu tej kariery.

Wiadomość 1 z 1 (221 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA