[Info] Brak paczek przedpremierowych - Znany problem

autor: dedrusek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [Info] Brak paczek przedpremierowych - Znany problem

★★★★ Novice

To jest kabaret. Człowiek specjalnie kupuje przedpremierowo, drożej żeby były te paczki itp. dla lepszego startu a tu takie dno. Nie ludźcie się. Nic nie będzie rozwiązane. W Maju następnego roku dadzą złota paczkę niewymienna na przeprosiny bo nie da się tego rozwiazać i powiedzą że jak kupicie Fifę 20 to wam to zrekompensują. Tu się liczy hajs i to, że nawet jak wam nasr*ją do pudełka z fifą zamiast gry to i tak za rok kupicie nową.

Wiadomość 71 z 85 (638 wyświetleń)

Dot.: [Info] Brak paczek przedpremierowych - Znany problem

★ Novice

U mnie również brak paczek :/

Wiadomość 72 z 85 (627 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] Brak paczek przedpremierowych - Znany problem

★★ Novice

To samo !

Wiadomość 73 z 85 (615 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] Brak paczek przedpremierowych - Znany problem

★★ Novice

Racja.. Ale nie zmienia to faktu że jednak każdy chciałby dostać te paczki i według mnie nie powinni dawać nam teraz po jednej tylko tyle ile już byśmy mieli tych paczek... Powinni także dać jakąś bonusową paczkę w ramach przeprosin bo to jest istny kabaret.. Wydają gre i nie umieją nad tym zapanować totalna amatorka...

Wiadomość 74 z 85 (614 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] Brak paczek przedpremierowych - Znany problem

★★★ Newbie
Mam to samo
Wiadomość 75 z 85 (589 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] Brak paczek przedpremierowych - Znany problem

★ Guide
Nie ma co liczyć na rekompensatę, dodatkowe paczki a nawet powiedziałbym że nie ma co liczyć na rozwiązanie problemu. Skoro przez 3 tygodnie nie byli go w stanie rozwiązać to nikt nic nie dostanie. Taka szczera prawda :[
Wiadomość 76 z 85 (554 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] Brak paczek przedpremierowych - Znany problem

Community Manager (retired)

Informacja

 

Studio stara się, aby zawartość pojawiła się jak najszybciej na Waszych kontach, jeśli wszystko dobrze pójdzie ...jeszcze w tym miesiącu. Fingers crossed Jeszcze raz chciałem Was zapewnić, iż studio pracuję nad rozwiązaniem tego problemu i jeśli dowiem się szczegółów, opublikuję je w głównym wątku na forum dotyczącym tego problemu - tutaj

Wiadomość 77 z 85 (517 wyświetleń)

Dot.: [Info] Brak paczek przedpremierowych - Znany problem

★★★ Newbie

Również mam ten sam problem.

Wiadomość 78 z 85 (481 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] Brak paczek przedpremierowych - Znany problem

★ Apprentice

Jak w temacie.
Po zakupie gry Fifa19 przedpremierowo w wersji standardowej po instalacji i aktywacji nie otrzymałem gwarantowanych tygodniowych paczek,nie otrzymałem CR7 na wypożyczenie,ani strojów wykonawców muzyki.

Wiadomość 79 z 85 (457 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] Brak paczek przedpremierowych - Znany problem

[ Edytowane ]
★★ Novice

Czy osoby które nie otrzymały jeszcze nagród dostaną tyle paczek ile by już otrzymali >??? @EA_Odix

 

Wiadomość 80 z 85 (428 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA