Grupa nie jest gotowa

autor: Buczkodaniel1986
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Grupa nie jest gotowa

★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? buczkodaniel86bu
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy) Mirage
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W lobby (poczekalnia przed meczem)
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Lobbo
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Próbowałem włączyć mecz.
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie wiem
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? Czasami tylko po wejściu do lobby jest ten problem A czasami po kilku meczach. Problem pojawia się kiedy chce niema różnicy ile meczów przegrałem
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) Od dawna mam ten problem
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Nad moja legendą nie ma mojego ID pisze tylko "gracz" po naciśnięciu gotowy pokazuje się napis "grupa nie jest gotowa". Nic nie działa żadna mecz się nie odpala.
Co powinno się stać? Powinien wyszukać osoby do rozgrywki i powinien zacząć się mecz
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem problem pojawia się kiedy chce. Nie ma różnicy czy to dzień czy noc czy przegrałem 2 czy 20 meczów.

Szachy 

Wiadomość 1 z 1 (369 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem