Grupa nie jest gotowa

autor: Gmajek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Grupa nie jest gotowa

★★★ Newbie

Produkt: Apex Legends
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? Gmajek
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W lobby (poczekalnia przed meczem)
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Chciałem rozpocząć kolejny mecz
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Problem zaczyna się po wciśnięciu komendy "GOTOWY" aby wyszukać nowa rozgrywkę.
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie wiem
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? 1
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) Pierwszy raz 15.06.2019r Około 23:00 po problemach z ps4. ( globalny błąd przez który mnóstwo osoby na całym świecie jak nie wszyscy nie mogli grać w gry przez sieć)
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Po rozegraniu pierwszego meczu nie da zagrać się ponownie. Po wciśnięciu "GOTOWE" wyskakuje komunikat " GRUPA NIE JEST GOTOWA". Nie mam nikogo w grupie, gram solo. Żeby zagrać ponownie trzeba wyłączyć i ponownie włączyć grę co pozwala znowu tylko na jedną rozgrywkę. Problem występuje od 8 dni bez wyjątków. Usunięcie gry ponowne pobranie i zainstalowanie nic nie dało.
Co powinno się stać? Powinno wyszukiwać nowego meczu
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? nie wiem

Mimo iż jestem sam w lobby i chce wyszukać nowego meczu wyskakuje komunikat GRUPA NIE JEST GOTOWA co uniemożliwia dalszą rozgrywkę. Po 4 meczach odechciewa się ciągłego wyłączania i włączania gry.

Wiadomość 1 z 3 (855 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Grupa nie jest gotowa

★★★ Newbie

Wasza pomoc jest nieoceniona 

Wiadomość 2 z 3 (733 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Grupa nie jest gotowa

★★★ Newbie

Mam ten sam problem, a rozwiązanie go jest proste lecz uciążliwe. Wystarczy zrestartować gre, inne rozwiązania nie pomagały. 2 dni temu postanowiłem zobaczyć czy reinstall pomoze, lecz problem nadal występuje.

Wiadomość 3 z 3 (709 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem