Gra

autor: MrDestroyer234
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★ Novice

Produkt: Star Wars Jedi: Fallen Order
Platforma:PC
Opisz pokrótce napotkany błąd: Gra sie crashuje
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Dzieje się to w momencie rozakazu 66 kiedy Cal ucieka z statku i znajduje się przed kablami do przecoęcia mieczem świetlym
Co się dzieje? Najpierw gra się mocno zacina, a póżniej w dokładnie tym samym momencie zamyka i wyskakuje okienko z błędem
Jakiego rezultatu oczekujesz? Prosze o naprawnie, ponieważ uniemożliwia mi to dalszą rozgrywkę

LoginId:7b8a9c5383b106848e857da3845c42cc

LowLevelFatalError [File:Unknown] [Line: 3365] Pak Decompression failed. PakFile: ../../../SwGame/Content/Paks/pakchunk12-WindowsNoEditor.pak. EntryOffset: 1106163712, EntrySize: 1973428, CompressionMethod:4 Output:0000000049D40000 ProcessedSize:172032 Buf:000000005D9C0000 RawSize:122536 0x00000001512121db starwarsjedifallenorder.exe!UnknownFunction [] 0x000000015121414b starwarsjedifallenorder.exe!UnknownFunction [] 0x000000014ef6812c starwarsjedif

Wiadomość 1 z 5 (747 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Community Manager

Hej @MrDestroyer234 

 

Dzięki za DxDiag Standard smile 

 

Zauważyłem, że sterowniki do Twojej karty graficznej są niezaktualizowane. Ich najnowszą wersję możesz pobrać stąd. Znalazłem również błędy związane z biblioteką MSVCR120.dll, co wskazywałoby na problemy z Microsoft Visual C++ 2015. Usuń tę aktualizację z komputera (poprzez Dodaj/Usuń program) a następnie zainstaluj ponownie. Możesz skorzystać z instalatora dostępnego w folderze instalacyjnym gry ((...)\Jedi Fallen Order\__Installer\vc\vc2015\redist), lub pobrać instalator z oficjalnej strony Microsoft.

 

Po tej czynności wyczyść również pamięć podręczną programu Origin. 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (681 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Community Manager

Hej @MrDestroyer234

 

Na podstawie zamieszczonych przez Ciebie informacji, trudno będzie określić co jest przyczyną błędu, który napotykasz. Prześlij nam plik DxDiag, tam znajdziemy bardziej szczegółowe informacje Standard smile 

Wiadomość 2 z 5 (718 wyświetleń)

Dot.: Gra

[ Edytowane ]
★ Novice

Plik DxDiag zamieszczony poniżej

Wiadomość 3 z 5 (700 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Community Manager

Hej @MrDestroyer234 

 

Dzięki za DxDiag Standard smile 

 

Zauważyłem, że sterowniki do Twojej karty graficznej są niezaktualizowane. Ich najnowszą wersję możesz pobrać stąd. Znalazłem również błędy związane z biblioteką MSVCR120.dll, co wskazywałoby na problemy z Microsoft Visual C++ 2015. Usuń tę aktualizację z komputera (poprzez Dodaj/Usuń program) a następnie zainstaluj ponownie. Możesz skorzystać z instalatora dostępnego w folderze instalacyjnym gry ((...)\Jedi Fallen Order\__Installer\vc\vc2015\redist), lub pobrać instalator z oficjalnej strony Microsoft.

 

Po tej czynności wyczyść również pamięć podręczną programu Origin. 

Wiadomość 4 z 5 (682 wyświetleń)
★ Novice
@EA_Kuba Dzięki
Wiadomość 5 z 5 (674 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem