Fifa 23 wyłącza sie do pulpitu Windows bez żadnego błędu.

autor: MrAbraCham
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa 23 wyłącza sie do pulpitu Windows bez żadnego błędu.

Community Manager

Hej @MrAbraCham 

Niestety nie będę w stanie powiedzieć Ci co w Twoim systemie powoduje naruszenie regulaminu. Mogę tylko polecić odinstalowanie lub wyłączenie aplikacji, które mogą wpływać na rozgrywkę. 

 

Więcej na temat zasad gry FIFA 23 znajdziesz Tutaj

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 11 z 15 (224 wyświetleń)

Dot.: Fifa 23 wyłącza sie do pulpitu Windows bez żadnego błędu.

★★★ Novice

Kara minęła, niestety nie dowiedziałem się co powodowało problemy, ale było minęło....

 

Dzisiaj zaczynam znów grać Squat Battle i po kilku meczach właśnie 3min temu (2023.04.26 godzina 20:05 czasu polskiego) gra się wyłączyła dokładnie tak jak na samym początku, jak zgłaszałem. Zrzuciło mnie do pulpitu bez żadnego błędu. Włączam tryb debugowania w panelu Nvidia. Czy jakoś jeszcze moge wyłapać kod błędu, co jest przyczyną?

 

W podglądzie zdarzeń widzę tylko informację w tym czasie z informacją EAnticheat -> załącznik

 

Przecież ktoś mi musi w tym pomóc żebym mógł grać, a nie dostać następny ban. Nie gram żadnych meczy z innymi graczami tylko Squad Battle Frown

 

Wiadomość 12 z 15 (200 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 wyłącza sie do pulpitu Windows bez żadnego błędu.

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Przepraszam, że odpowiadam pod swoim postem, ale to może komuś pomoże:

Mam łącze 1GB z UPC ich router ustawiony w tryb tylko modem, a do tego podpięty LinksysAC1900 ze zmienionym oprogramowaniem DD-WRT:

 

[Edytowano] 

 

Pisze o tym bo znalazłem na zagranicznych forach, że ktoś otrzymał bana za "wysyłanie nadmiarowych danych na serwer" okazało się, że miał modyfikowany router brzegowy, tak jak ja... Po wczorajszym "wyłączeniu gry" przywróciłem urządzenie UPC jako router brzegowy i podłączyłem wszystkie urządzenia w sieci po zwyczajnym switch-u Netgear GS324TP i znów mogłem 4godziny grać bez problemu. 

Nie wiem czy to jest to, ale może rzeczywiście firmware z DD-WRT jest zbyt agresywne dla gracza.... 

 

Pozdrawiam FORZA MILAN! Standard smile

 


CM - usunąłem link dla zgodności z naszym regulaminem 

 

Wiadomość 13 z 15 (181 wyświetleń)

Dot.: Fifa 23 wyłącza sie do pulpitu Windows bez żadnego błędu.

Community Manager

Dzięki za podzielenie się z nami twoimi wskazówkami. 👍

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 14 z 15 (173 wyświetleń)

Dot.: Fifa 23 wyłącza sie do pulpitu Windows bez żadnego błędu.

Community Manager

Hej @MrAbraCham 

 

Dzięki za podzielenie się z nami tą informacją! Standard smile 

Wiadomość 15 z 15 (133 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA