Dot.: Fifa 23(PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals

autor: komckoo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 23(PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD rtx 2060
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? All in Esports
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 01.10.2022
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 17:20
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? EET (ART) - GMT + 2:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wchodząc w division rivals pojawia się błąd ,że samoistnie piłkarz biegnie mi w którąś stronę pomimo tego że nic nie naciskam , drugi problem to ,że nie mogę zmienić zawodnika drugą gałką. Z początku nie ma problemu później jest a potem znowu nie ma
Co się dzieje? Witam. Tak jak pisałem miałem ten sam problem z sterowaniem, zawodnik biegał w jednym kierunku przez ileś czasu potem wracało do normy i znowu sie coś działo. Drugi problem to ,że nie mogę zmienić zawodnika drugą gałką. Z początku nie ma problemu później jest a potem znowu nie ma i tak w kółko. Pozdrawiam !
Co powinno się stać? Powinno nie być takiego błędu

Witam. Tak jak pisałem miałem ten sam problem z sterowaniem, zawodnik biegał w jednym kierunku przez ileś czasu potem wracało do normy i znowu sie coś działo. Drugi problem to ,że nie mogę zmienić zawodnika drugą gałką. Z początku nie ma problemu później jest a potem znowu nie ma i tak w kółko.

Pozdrawiam !

Wiadomość 1 z 19 (3 994 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 23(PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals

★★★ Newbie
@glowka420 ja przeinstalowałem fifę mi nie pomogło ale koledze mojemu juz tak wiec nwm od czego to zależy ,więc przywróciłem do ust. fabrycznych lapka zainstalowalem fifę znowu i dziala wszystko idealnie( wiem ze dużo roboty ale mi pomogło , więc jak nie działa nic na to,to polecam

Zobacz w watku

Wiadomość 16 z 19 (2 072 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa 23(PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals

★ Novice

mam dokładnie to samo

Wiadomość 2 z 19 (3 767 wyświetleń)

Dot.: Fifa 23(PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals

★★★★★ Newbie

Niestety u mnie tez występuje ten błąd, również tylko podczas gry online, niezależnie czy to division rivals czy mecze towarzyskie online.
w przypadku gry w squad battle błąd nie występuje. Bądź rozgrywki offline, wiec problem nie jest spowodowany sprzętem.

pytanie czy może połączenie internetowe mieć jakiś wpływ? Aczkolwiek podczas rozgrywania meczy nie ma tzw. Ścinek czy błędów logowania i zawsze przed mecze pokazuje Ping w okolicach 12-24ms

Wiadomość 3 z 19 (3 649 wyświetleń)

Dot.: Fifa 23(PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals

★★ Novice

mam identycznie

 

Wiadomość 4 z 19 (3 625 wyświetleń)

Dot.: Fifa 23(PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals

★★ Novice
@Wikus33 mam to samo XD
Wiadomość 5 z 19 (3 576 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23(PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals

★★★ Newbie

Wie ktoś jak to można naprawić?

 

Wiadomość 6 z 19 (3 464 wyświetleń)

Dot.: Fifa 23(PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals

★★★★ Novice

dokładnie ten sam błąd w każdym meczu

Wiadomość 7 z 19 (3 411 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23(PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals

[ Edytowane ]
★★ Novice

@Iwek_22ja już próbowałem wszystkiego na co wpadłem bez konsultacji z ea i nic, z nimi się klasycznie nie da skontaktować

Wiadomość 8 z 19 (3 338 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23(PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals

★★★ Newbie

to samo, kryminał-wydałem na ten kotlet prawie 500 zł (przedpremierowo). 14 dni nie mogę grać online. Gram od początku w FUT, zawsze masa błędów, ale to.....

Wiadomość 9 z 19 (3 319 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23(PC) Nie mogę sterować zawodnikami w trybie Division Rivals

★★ Novice
znalazłem na ten moment chwilowe rozwiązanie, po 1 usunięcie origina i zainstalowanie aplikacji od ea- przed wejściem do gry klikacie w aplikacji lewy górny róg -> pomoc -> odzyskiwanie aplikacji -> czyszczenie pamięci podręcznej, ja po każdym meczu wyłączam wszystko związane z fifa do zera i powtarzam ten proces, na ten moment takie coś działa XD. Po 2 jakaś aplikacja CCcleaner polecana przez ea po czyszczeniu komputera itp generalnie zrobieniu wszystkiego co tam w apce jest poprawia się tez działanie gry, do tej pory miałem czasem małe lagi po ogarnięciu tej aplikacji wszystko działa lepiej
Wiadomość 10 z 19 (3 195 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA