Fifa 23 Nowe błędy

autor: MaxioPayne
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 23 Nowe błędy

★★★★ Novice

Produkt: FIFA 23
Platforma:Steam-PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD GE Force 1660 Super
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? MaxioPayne
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – zawodnik
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? ???
Co się dzieje? To się dzieję że gra ma błędy np takie że w karierze zawodnika w lidze mistrzów jak się gra lub w lidze europejskiej to po meczu nie wyświetlają się statystyki mojego zawodnika pusto nic nie jest napisane następny to że zawyżona jest forma zawodnika na 9.0 ale to ciężko jest zrobić i nawet jak dostane po zakończeniu meczu formę 8.9 to dostaję minus od trenera -15 punktów to jest jakaś kpina chyba max powinna być 8.5 do wszystkich lig i meczy w lepszych zespołach też jest błąd np jak się wygra puchar kraju np w Sportingu Lizbona lub w polskiej lidze to komentatorzy polscy gadają że zawodniczki to wygrały zresztą w każdym pucharze tak jest we wszystkich ligach no zlitujcie się to zawody facetów następny bład jak się przechodzi do klubu w czasie zawodów mistrzostw świata lub europy to filmiki są takie ze mój zawodnik przechodzi do reprezentacji a nie do klubu i filmik pokazuję że zakłada koszulkę reprezentacji dziwne też nie słychać żadnych hymnów reprezentacji wcale ich nie ma w żadnej reprezentacji a powinny być nawet w rozgrywkach mistrzostw i towarzyskich meczach ja nie wiem co to ma być zrobiliście reprezentacje a hymnów już się nie chciało? to jest wszystko do poprawki bo to aż się odechciewa grać i to wszystko błędy w karierze zawodnika ale zapewne te błędy też się powtarzają w karierze menadżera liczę na poprawienie tego
Co powinno się stać? co powinno się stać to chyba jasne poprawić to w aktualizacji

!!!

Wiadomość 1 z 1 (148 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA