Fifa 19 Ultimate Edition - znikające paczki FUT

autor: Snake_TS01
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 19 Ultimate Edition - znikające paczki FUT

[ Edytowane ]
★★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:Microsoft XBOX One
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Zadania
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 01/01/2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 09:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Fifa 19 Ultimate Edition
Co się dzieje? Zniknęły paczki, które otrzymałem w ramach zakupu wersji Ultimate
Co powinno się stać? Powinny natychmiast wrócić zagubione paczki!

Kupiłem wersję Fify 19 Ultimate, po premierze. W ramach tej wersji otrzymałem 25 dużych paczek premium, które pojawiły się natychmiast po uruchomieniu gry, były dostępne w sklepie.

Otwierałem je co jakiś czas, praktycznie 2-3 co tydzień. Do otworzenia zostało mi jeszcze 6 paczek.

I co się stało...

Loguję się do gry 01.01.2019 i paczki które miałem na koncie, zniknęły, brak, nie ma, wyparowały.

Następnego dnia telefon do EA. Zmarnowałem prawię godzinę wisząc na telefonie... i co i nic, konsultantka, z którą rozmawiałem w żaden sposób nie potrafiła mi pomóc.

Uruchamiała nawet czat międzynarodowy, bo skonsultować się z osobą bardziej kompetentną od siebie i co... i nic.

Otrzymałem tylko informację, że oni tu w Polsce mają pierwsze takie zgłoszenie, ale "na świecie" coś takiego już się pojawiało.

Tu potwierdzenie:

https://answers.ea.com/t5/Game-Information/Fifa-19-Ultimate-edition-packs-missing/m-p/7319027#M7865

 

Żadnej konkretnej odpowiedzi, pomocy, nic. Jedynie co łaskawie mi ta pani przekazała to, że mam śledzić media społecznościowe to coś może tam się pojawi, a kiedy pytam... 

Odpowiedź: może za miesiąc  za miesiąc.

Szanowan EA, ja zapłaciłem za te paczki dodatkowo, kupując wersję Ultimate!

Chcę je z powrotem. Jak coś kupuję to chcę to mieć.

A dodam, że nie było żadnego wymogu - wykorzystaj paczki do końca roku 2018, bo inaczej przepadną.

Liczę, że zajmiecie się tematem, kompetentnie i profesjonalnie!

 

 

Wiadomość 1 z 3 (670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 19 Ultimate Edition - znikające paczki FUT

★★ Novice

Dzięki EA, wróciły mi paczki, super, fajne.... że oddaliście mi paczki, za które zapłaciłem Soccer ball

Teraz, weźcie się za poprawki błędów, o których pisze tutaj większość użytkowników.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (547 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa 19 Ultimate Edition - znikające paczki FUT

★ Novice

Czy coś nowego w sprawie znikają uch paczek 1.1.2019 roku? Mi też zniknęła paczka wypożyczenia Ronaldo. Dzisiaj z kolei zaobserwowałem że aplikacja Fut 19 Companion nie naliczyla mi monet za sprzedaż 6 graczy... Czy ktoś ma podobny problem? 

Wiadomość 2 z 3 (609 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 Ultimate Edition - znikające paczki FUT

★★ Novice

Dzięki EA, wróciły mi paczki, super, fajne.... że oddaliście mi paczki, za które zapłaciłem Soccer ball

Teraz, weźcie się za poprawki błędów, o których pisze tutaj większość użytkowników.

Wiadomość 3 z 3 (548 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA