Dot.: Fifa 18 bug na arenie treningowej przed meczem

autor: TheOlczak
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa 18 bug na arenie treningowej przed meczem

★ Novice

Po dzisiejszej aktualizacji formy zawodników nie mogę rozegrać meczu w trybie online "Sezony". Jest arena treningowa i mecz się nie uruchamia, nic nie można zrobić, nawet z tego wyjść, trzeba "siłowo" wyłączyć całą grę poprzez ctr+alt+delete

 

Mam już dosyć tej gry.

Wiadomość 21 z 33 (1 371 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 bug na arenie treningowej przed meczem

★★ Novice

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, czy po prostu przypadek, ale niezależnie od zespołu, na arenie poza piłką i bramką jest podpis, że to Ronaldo na tej arenie powinien być widoczny.

Wiadomość 22 z 33 (1 361 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 bug na arenie treningowej przed meczem

★★★★★ Apprentice

Ja dzisiaj uruchomiłem sobie karierę Realem Madryt, no i już pierwszego meczu nie byłem wstanie rozegrać z jakąś Japońską drużyną z Pucharu Elity Azji. Arena treningowa była, natomiast mecz się nie załadował i sprawdzałem 5 albo 6 razy dla pewności, za każdym razem to samo.

Wiadomość 23 z 33 (1 346 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 bug na arenie treningowej przed meczem

★★★ Novice
Ja miałem tak samo tyle że juventusem
Wiadomość 24 z 33 (1 342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 bug na arenie treningowej przed meczem

★★ Novice
U mnie to samo, nie da się rozegrać meczu w trybie Sezony, w innych nawet nie próbowałem. Wczoraj wszystko było ok.
Wiadomość 25 z 33 (1 323 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 bug na arenie treningowej przed meczem

★★★ Newbie

Mam dokładnie to samo. Wszystko było okej do dnia wczorajszego! Wchodzę w tryb SEZONY i wszystko jest okej do momentu, kiedy wchodzi arena treningowa przed meczem. Możesz biegać z piłką w nieskonczonosc. O co tu chodzi?

Wiadomość 26 z 33 (1 292 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 bug na arenie treningowej przed meczem

★ Novice

Też mam ten sam problem! Tragedia....

Wiadomość 27 z 33 (1 275 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 bug na arenie treningowej przed meczem

★★★ Novice

Ktoś wie jak rozwiązać ten błąd? Stało mi się to gdy grałem DRAFT. W 2 meczu nie mogę przejść do meczu nie ma napisu start i nie jestem w stanie rozpocząć meczu :-( 

Wiadomość 28 z 33 (1 082 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 bug na arenie treningowej przed meczem

★★ Novice

Mam ten sam problem w drafcie offline gra treningowa trwa w nieskończoność. Platforma:PC

Wiadomość 29 z 33 (922 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 bug na arenie treningowej przed meczem

★ Guide

U mnie ten sam problem,nie mogę wyjść z areny treningowej,próbowałem już wszystkich sposobów i mogę sobie biegać na treningu w nieskończoność.Czy ktoś w końcu coś z tym zrobi?

Wiadomość 30 z 33 (791 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA