Dot.: FRASER TOTS

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FRASER TOTS

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Zadania
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 19.05.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 10:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Sprawdzić w logach aby potwierdzić moją datę i czas otwierania paczek.
Co się dzieje? Otóż, w niedziele rano postanowi zrobić SBC PL i wymieniłem w sumie 19 paczek. Nie wspomnę, że paczki po "45 tys" i guzik wyleciało, ale był jeden ciekawy drop (chociaż, później okazał się klapą). W paczce pokazał się, FRASER - szkoda tylko, że była to zwykła karta 77, więc nasuwa się pytanie gdzie FRASER TOTS? i o to te pytanie kieruje do Was EA. Gdzie mój TOTS? Nie wspomnę o DIGNE, który też był zwykły ale go nie ma na rynku, więc Wam wybacze, NATOMIAST FRASER jest i na tą chwile koszuje 276 tys. Odczekałem Wasze 72 godziny, FRASER nadal w zwykłej odsłonie, kiedy OTRZYMAM TOTSA? PS. dodam, że SISOKO był dostępny za SBC i mimo tego wypadał w wersji TOTS. (sam się o tym przekonałem). Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Co powinno się stać? Powinien otrzymać kartę FRASER TOTS

brak

Wiadomość 1 z 2 (105 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FRASER TOTS

Community Manager

Hej @matmil00

 

Podobnie jak Digne, Fraser dostępny jest w wersji TOTS tylko poprzez wykonanie odpowiedniego WBS. W paczkach występuje tylko w podstawowej wersji. 

Wiadomość 2 z 2 (100 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA