Dot.: Ewidentne faworyzowanie graczy

autor: longer003
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ewidentne faworyzowanie graczy

★★★★★ Apprentice

Produkt: FIFA 20
Platforma:PC
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? nazaone
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Mistrzostwa FUT
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 29.03.2020
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 15:15
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Sami dobrze wiecie jak odtworzyć bo to robią wasze serwery....
Co się dzieje? Ewidentne hamowanie mojego zawodnika.... Wracam zawodnikiem w strone swojego pola karnego gdyż tam leci piłka przeciwni jest jakieś 10metrów za mną i nagle mój gracz zostaje hamowany tak jak by momentami biegł w miejscu przeciwnik dobiega pierwszy do piłki i gol.... To jest jakaś FARSA tak oszukiwać graczy.....
Co powinno się stać? Przestancie oszukiwać Faworyzować tych co wydają FIFA points niech ta gra bedzie Fair Play.....

Czemu nikt nie odpowiada gdy człowiek potrzebuje pomocy z waszej stron?

Wiadomość 1 z 7 (513 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ewidentne faworyzowanie graczy

Community Manager

Nie ma żadnej korelacji pomiędzy kupionymi (bądź nie kupionymi) FIFA Points, a zachowaniem zawodników na boisku. 

Jeśli na forum pojawiają się zgłoszenia błędów w grze - tak przekazuję je dalej. 

Z racji tego, że ta dyskusja nie dąży do niczego konstruktywnego - zamykam ją.

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 7 (357 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ewidentne faworyzowanie graczy

★★★★★ Apprentice
@nazaone Nie oplaca im sie bardziej zadna z innych strategii dorabiania sie na graczach niz ta wiec ja stosuja, a ludzie kupuja jak glupi ten syf
Wiadomość 2 z 7 (498 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Ewidentne faworyzowanie graczy

[ Edytowane ]
★ Guide

Nagrałem dziś cały mecz w którym przeciwnik gra na pressingu o jakim tylko mogę pomarzyć. W 40 minucie jego zawodnicy mają max 30 % staminy. W 70 minucie prowadzę 2:1, a jego zawodnicy nie mają już paska siły, stamina 10%. 

87 minuta i jest 2:2!!! Ale nie oto chodzi...

Jego zawodnicy przewracają moich pomimo tego, że stamina wynosi 0% ( ZERO !!!), a pressing i ciąg na bramkę mają większy niż na początku meczu. O zachowaniu moich nawet nie wspomnę, bo nie dało się nimi sterować i tak już do końca.

W dogrywce następuje cud !!! Przegrywam chyba 7:4...

Dzisiaj już 6 mecz z rzędu. Nie mam wątpliwości, że mecze są ustawione.

Trochę to przykre, a zarazem obrzydliwe.

 

Wszystkie mecze wyglądały w zasadzie tak:

https://www.youtube.com/watch?v=Ale_5tQMGfY

 

Może ten przegrany zapomniał otworzyć PORTY, albo nie zresetował ROUTERA...

Chyba można to jakoś wytłumaczyć?

Tylko jak?

 

Wiadomość 3 z 7 (487 wyświetleń)

Dot.: Ewidentne faworyzowanie graczy

★★★ Guide

@longer003 znam ten ból, zagrałem 2 mecze w FUT, dominowałem cały czas, ale to przeciwnicy strzelali bramki, a bramkarze moich przeciwników grali mecz życia, a moi obrońcy mieli wodogłowie, ach i to przełączanie się między przeciwnikami, 4-5x trzeba wcisnąć klawisz (prawy analog też nie pomagał), przynajmniej nie mam za niskiego ciśnienia aktualnie... :D przykładowe statystyki po pierwsze połowie, i tak każdy mecz wygląda...no cóż fifa pointsów człowiek nie kupuję to i wyników nie ma....

Wiadomość 4 z 7 (469 wyświetleń)

Dot.: Ewidentne faworyzowanie graczy

★ Guide

@EA_Kuba mógłbyś się to tego jakoś odnieść?

Tylko nie pisz proszę, że mamy kontaktować się z naszym dostawcą internetu.

Wytłumacz nam jak możliwe są takie mecze jak ten z linku?

 

I jeszcze jedno. My tu bardzo dużo narzekamy na grę. Czy to dobrze, czy nie to inna sprawa. Interesuje mnie jednak to, czy przekazujecie nasze uwagi dalej do EA?

Proszę o szczerą odpowiedź.

Wiadomość 5 z 7 (459 wyświetleń)

Dot.: Ewidentne faworyzowanie graczy

★★★★ Novice

Ziomek mam to samo co Ty takie * szopki że szkoda gadać. * ta grę * daleko od piątku moi zawodnicy biegają jakby mieli plecaki z kamieniami na plecach

Wiadomość 6 z 7 (419 wyświetleń)

Dot.: Ewidentne faworyzowanie graczy

Community Manager

Nie ma żadnej korelacji pomiędzy kupionymi (bądź nie kupionymi) FIFA Points, a zachowaniem zawodników na boisku. 

Jeśli na forum pojawiają się zgłoszenia błędów w grze - tak przekazuję je dalej. 

Z racji tego, że ta dyskusja nie dąży do niczego konstruktywnego - zamykam ją.

Wiadomość 7 z 7 (358 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA