W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) O kazdej
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Zagrać kilka meczy
Co się dzieje? Dodawanie umiejętności botowi i zabieranie umiejetnosci graczom
Co powinno się stać? Mecz powinien być sprawiedliwy

Oto jak kończą dziś z gra FIFA bo już brak mi nerwów na handicap w grze jaki występuje w SB. Mam wrażenie że wyniki są ustawiane już po starcie meczu. Dla przykładu dziś mecz prowadzę cały czas rozgrywkę do ok 60 minuty meczy strzelam ciągła lecz piła tylko raz trafia do siatki, bot przez 60 minut nie oddał żadnego strzału aż tu nagle jakby ktoś inny przejął kontrolę nad botem po czym nie ma możliwości zabrania mu piłki na dłużej niż 5 sekund. W ostatnich 10 minutach bot oddaje 3 strzały na bramkę z czego 2 w światło bramki i oczywiście wynik końcowy 2:1 dla bota i pomad 60% posiadania pilki. W tym czasie jak bot dostał "busta" moi zawodnicy stracili szybkość, stracili umiejętność mocnego strzelania a o podania to już nie wspomnę bo każde leciało do przeciwnika. Takich sytuacji doswiadczam przynajmniej w 2 z 4 meczy dziennie czasami w 3. Jedyne co udało się ubrać w tym meczu to to że mój Aguero został zawodnikiem meczy. Więc widać że dawał z siebie wszystko ale Butland to bramkarz którego ciężej pokonać niż innych najlepszych ż overalem powyżej 88. Pozdrawiam i czekam na aktualizację bądź fife 19 bo póki co nie tkne tej chorej oszukanej gry.