Duża lista errorów związanych z grą.

autor: myfunnygame
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★★★★★ Apprentice

ja tu krytykuję wersję PC, proszę nie mieszać tematów Wink

Wiadomość 21 z 37 (1 664 wyświetleń)

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

Dziś podłączyłem się pod nowy monitor, system win10 ram 16gb, i5 8600K, gtx 1050

i pojawił się problem jak w załączonym pliku, nie wiem czy to jest bieżący temat czy stary bo nie wyświetlają mi się daty innych postujących osób.

 

Dziś miałem windows update, a w "10" nie widać co się pobiera tylko leci hurtem.

Na win8.1 w laptopie działa wszystko ok, nawet jakiegoś piłkarza kartę dostałem.

 

No ale wolałbym zagrać w grę bo po to kupiłem roczny dostęp do origina żeby z tego korzystać, i po to kupiłem nowy sprzęt żeby mi się nic nie zacinało w trakcie zabawy...

Wiadomość 22 z 37 (1 640 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★★★★★ Apprentice

W web apce na pc mam taki error, że jest źle wyliczona liczba kart, gdy chcę wystawić na rynek kartę to mam informację, że wystąpił błąd, reloguje mi konto, i dopiero wtedy pojawia się prawidłowa liczba i można wystawiać karty

Wiadomość 23 z 37 (1 631 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★★★★★ Apprentice

jakieś błędne tłumaczenie skrótu, albo ja jestem w błędzie, po wszystkie atrybuty poza pierwszym i się pokrywają

#futWebApp

Wiadomość 24 z 37 (1 625 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★★★★★ Apprentice

pojawiły się twarze w futApp, dziękuję, nie wiem czy to zasługa windows 8.1 -> windows10 czy coś EA poprawiło, ale dobrze że już widać kogo się sprzedaje i jaki ma overall

Wiadomość 25 z 37 (1 621 wyświetleń)

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★★★★★ Apprentice

#futWebApp

Gdy przeszukuję rynek kart jednorazowych a potem zmieniam wyszukiwanie na piłkarza po nazwisku (w tym wypadku Handanovic) i dam szukaj to wyskakuje błąd w treści że jest problem z logowaniem XD dziś miałem ten motyw jakieś 5 razy więc nie jest to jakiś jednorazowy wybryk.

Załącznik.

 

 

Jak widać sporo jest do naprawy skoro praktycznie cały czas coś wyskakuje z tą grą.

Wiadomość 26 z 37 (1 615 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★★★★★ Apprentice

jednak na win 8.1 w chrome nadal nie widać twarzy Frown

Wiadomość 27 z 37 (1 607 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★★★★★ Apprentice

zaznaczyłem w wygranej za rivalsże chcę drugą opcję (1paczka plus 2 paczki wymienialne) a dostałem 45k monet (czyli 1 opcję)

 

Czy mogę wiedzieć dlaczego? I czy ktoś mógłby cofnąć to, bo nie chciałem monet.

Wiadomość 28 z 37 (1 601 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★★★★★ Apprentice

zaznaczyłem w wygranej za rivals, że chcę drugą opcję (1paczka plus 2 paczki wymienialne) a dostałem 45k monet (czyli 1 opcję)

 

Czy mogę wiedzieć dlaczego? I czy ktoś mógłby cofnąć to, bo nie chciałem monet.

Wiadomość 29 z 37 (1 600 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★★★★★ Apprentice

Wykupiłem zbyt dużą ilość duplikatów różnych piłkarzy Standard smile i po przekroczeniu liczby 50 wszystkie ponad tę liczbę wyparowały bo slot na listę z "kup teraz" przeszedł na slot z wygranymi kartami, i nadwyżka ani nie została w strefie z licytacjami ani nie czeka w chmurze, żeby później pojawić się na tej liście wygranych kart gotowych do przeniesienia do klubu.

 

Niby ja chciałem kogoś wykiwać a mnie wykiwała gra :D

Wiadomość 30 z 37 (1 574 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA