Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

autor: flojd55
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★★★★★ Apprentice

To teraz pora na komentarze, jeden gość pyta drugiego po czym bez odpowiedzi zaczyna mówić że jest WOW WOW sytuacja.

O tym że źle interpretują wyniki pisałem, ale grając fazę pucharową, mecz rewanżowy, gdzie pierwszy mecz zakończył się 5:0 nie mogą mówić przecież "No i mamy remis, ale czy kogoś on satysfakcjonuje" czy coś podobnego.

Wysoki wynik (powiedzmy 4:0) a komentator mówi coś, że ciężko będzie odrobić tę dwubramkową stratę. I takie tam.

Kolejny raz webApp kasuje moje karty, które w aplikacji FIFA19 nadal wiszą w moim klubie Wink

Wiadomość 11 z 37 (1 284 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

@myfunnygame

 

Pamiętaj, że  możesz napisać wszystko w jednym wpisie lub dwóch, wystarczy edytować pierwszy wpis i tam umieścić wszystkie błędy.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 12 z 37 (1 281 wyświetleń)

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★★★★★ Apprentice
wtedy nie można dorzucić nowych załączników
Wiadomość 13 z 37 (1 274 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★ Guide

Tych błędów jest cała masa a to co napisałeś to tylko wierzchołek góry lodowej, komentatorzy mylą się cały czas . Co ciekawe tych błędów nie było w fifa18 i nie rozumiem dlaczego teraz są. 

- na koniec meczu wybieraja zawodnika meczu na przykład Messi a pokazują Kante. W fifa 18 ten problem nie wystepował.

- W trakcie zmiany nie mozna przywolać zawodnika do rogu problem wystepował we wczesniejszych wersjach.

- Jesli chcemu szybko podać bramkarzem po wznowieniu gry brak jest paska siły również wystepował wcześniej ten błąd. 

- Jeśli chcemy wycofać stopą piłkę do tyłu zawodnik się odsuwa i zostawia piłkę problem nie wystepował w fifa 18. 

- dlaczego nie ma magazynu duplikatów taka jak w world cup ?

 

 

Wiadomość 14 z 37 (1 258 wyświetleń)

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★★★★★ Apprentice

to z duplikatami wnerwia, ale to zabezpieczenie przed skupowaniem duzej liczby tych samych piłkarzy i trenerów Wink

przez to blokowane są paczki, w ten sposób musiałem wysprzedać wszystkie herby podwójne :D Dziś po 2-3 tygodniach sprzedałem przedostatni duplikat.

Wiadomość 15 z 37 (1 239 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★ Guide

Jeśli wykupujemy zalozmy 100 pilkarzy w to miejsce system powinien wprowadzic z automatu nastepnych sto tak aby caly czas na rynku byla ta sama ilosc pilkarzy czy trenerow. Nie byloby wtedy kunktatorstwa, handlu i skladow z samymi ikonami po tygodniu jak maja to niektorzy. Zarabiac sie powinno poprzez mecze, paczki i skilla a nie przez durny handel to nie jest bazar. Wtedy by znikly z allegro oferty o coinsy, bo cale chore programy do zarobkowania podlaczone pod fife by nie mialy racji bytu. Każdy by się zajął grą i raz na zawsze by sie skonczyla ta chora ciuciubabka. 

Wiadomość 16 z 37 (1 227 wyświetleń)

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★★★★★ Apprentice
ja tam lubie handelek :D tylko wkurza, że jak za szybko przewijam oferty to mi wyskakuje "problemy z aplikacją" czy coś w ten deseń, i trzeba udawać że jest się opóźnionym w rozwoju i klikać średnio 1 na sekundę na następną stronę z kartami
Wiadomość 17 z 37 (1 213 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★★★★★ Apprentice
kolejny aspekt
Jestm w liście celów transferowych, nad kartą nad którą siedzę zakończyła się licytacja i zamiast obiekt karty nad którym siedzę przesunąć się wvgórę razem z moimi kwotami, któe ustalam, to karta idzie wyżej a ja przeskakuję na tę katę która była poniżej... najlepsze gdy jest końcówka przy kilku kartach i nagle karta którą śledzę przeskakuje na 4-5 pozycję i nie potrafię jej znaleźć bo EA do tego doprowadziło ... GRATZ GG
Wiadomość 18 z 37 (1 158 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★★★★★ Apprentice

Ostatnio w jednym z dni było coś takiego, że był chyba rezerwowy komentator i mówił te same kwestie co tradycyjny komentator tylko tak jakby wcinał kluskę, powoli i dokładnie, można było zasnąć przy tym.

Umowa/Licencja się skończyła czy o co chodzi?

Wiadomość 19 z 37 (1 155 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duża lista errorów związanych z grą.

★ Novice

EA zróbcie coś z tymi serwerami bo to jest chore... w ciągu dnia potrafi wywalić serwery podczas meczu kilka razy co przy wygrywanym meczu irytuje jeszcze bardziej bo zalicza porazke. Z żadna gra na ps4 nie ma takich problemów jak z fifą. Wszystkie porty sprawdzone i jest tak jak ma być, konsola podłączona kablem do routera 

Wiadomość 20 z 37 (1 141 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA