Duble champion bug? - podwójny bohater?

autor: Albi23Bat
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Duble champion bug? - podwójny bohater?

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD -
Podaj ilość pamięci RAM w GB -
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? Albi23Bat
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe. -
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy) -
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy) -
Gdzie pojawił się problem? Ładowanie meczu z lobby
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. to było i lobby i w meczu bo i w grze było dwie i w loby tak samo
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. rozpoczęcie gry (pokazanie baneru championa)
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Tak
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? nie wiem ale wiem że w grze mam już 48h, 49lvl i pierwszy raz coś takiego na oczy widze
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 24.02.2019 22.16 EU
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? w teamie 3 championów pojawia się dwoje takich samych
Co powinno się stać? nie wiem ale wiem że dwa gibraltary zamiast wraithów i było by kiepsko
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? nie mam pojęcia, ale jeśli znajdę sposób poinformuje jak najszybciej

witam, chciałem zgłosić iż grając dziś w apex trafiłem na dziwny team "chempionów". Na samym początku gry myślałem że banery się zbugowały ponieważ pokazywały one team składający się z Bloodhunta i dwóch wraithów,po rozpoczęciu gry banery dalej pokazywały ich na mapie, a że padłęm w top 5 to zostałem do końca jako spectate, i w drużynie która zajęła drugie miejsce faktycznie były dwa wraithy, nie wiem czy to był randomowy bug, czy exploit więc tego nie reportowalem bo i tak przegrali. (screenów niestety nie mam bo nie miałem wtedy ani folderu na nie ani przypisanego klawisza) (ze względu na powtórzenie się sytuacji dziś 26.02.2019 dwukrotnie w ciągu dnia zmiana rzadkości buga z 0-9% na 10-49% z przybliżeniem do 15%)

Wiadomość 1 z 3 (580 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Duble champion bug? - podwójny bohater?

★★ Apprentice

Owy bug już został zgłoszony na angielskim forum z większą ilością detali oraz sposobem rekreacji danego buga. Jest to nowy exploit który czasamy zdarza się przypadkiem, nie będę tutaj pisał jak go zreprodukować gdyż na angielskim forum EA juz to dokładnie opisałem

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (556 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Duble champion bug? - podwójny bohater?

★★ Apprentice

Owy bug już został zgłoszony na angielskim forum z większą ilością detali oraz sposobem rekreacji danego buga. Jest to nowy exploit który czasamy zdarza się przypadkiem, nie będę tutaj pisał jak go zreprodukować gdyż na angielskim forum EA juz to dokładnie opisałem

Wiadomość 2 z 3 (557 wyświetleń)

Dot.: Duble champion bug? - podwójny bohater?

★★★ Novice

Ja dzisiaj miałem okazję być klonem :D 

Wiadomość 3 z 3 (501 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem