Drugi gamepad nie zapisuje ustawień sterowania. Oraz w menu widać dodatkowego ga

autor: cyyg1981
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Drugi gamepad nie zapisuje ustawień sterowania. Oraz w menu widać dodatkowego ga

★★ Novice

Produkt: FIFA 22
Platforma:Xbox Series X
Podaj na jakiej platformie grasz? Microsoft Xbox Series X
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? CYYGMASTER
W którym trybie miało to miejsce? Szybki mecz
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Podczas wyboru stron przed meczem gdy drugi gracz chce zmienić ustawienia gamepada Thumbs up
Co się dzieje? Po wyborze stron drugi gracz nie może zapisać indywidualnych ustawień gamepada. Gra pokazuje jakby zapisywała ustawienia leczy gdy znów wciśniemy Y wciąż pokazuje ustawienia "klasyczne" zamiast "alternatywnych" jakie były wybrane.Dodam że drugi gamepad jest zalogowany jako gość.
Co powinno się stać? Indywidualne ustawienia na drugim gamepadzie powinny być zapisane

Problem występuje już od FIFA 21 dla wersji Xbox series x. Dodam jeszcze że wciąż się pojawia extra gamepad. Mam podłączone dwa a na ekranie w menu "szybki mecz" widzę 3. Ten problem również występował w FIFA21 a teraz występuje w FIFA22

Wiadomość 1 z 5 (2 049 wyświetleń)

Dot.: Drugi gamepad nie zapisuje ustawień sterowania. Oraz w menu widać dodatkow

★★★★★ Newbie
@cyyg1981 czy twój problem został juz rozwązany ?
Wiadomość 2 z 5 (1 967 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Drugi gamepad nie zapisuje ustawień sterowania. Oraz w menu widać dodatkow

★★★ Newbie

Mam identyczny problem...

Zna ktoś rozwiązanie?

 

Od siebie dodam, że jest możliwość przypisania dwóch padów do jednego konta i wtedy na obu padach jest to samo sterowanie. Co jednak wciąż nie rozwiązuje problemu przy większej liczbie graczy, kiedy każdy używa innych ustawień

Wiadomość 3 z 5 (1 944 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Drugi gamepad nie zapisuje ustawień sterowania. Oraz w menu widać dodatkow

★★ Novice

Niestety nie został rozwiązany i nikomu zEA się nie spieszy żeby to rozwiązać lub chociaż coś doradzić. Ale pieniążki za grę to z miłą chęcią zaksięgują. Taki sam problem był z FIFA21 i to tylko na wersji na Xbox series x. Jak odpalałem wersję na normalnego x'a to tego problemu nie było. Gry kupować nie będę dopuki to nie zostanie rozwiązane.

Wiadomość 4 z 5 (1 933 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Drugi gamepad nie zapisuje ustawień sterowania. Oraz w menu widać dodatkow

★★ Novice
@Paolo111aug Tez próbowałem w ten sposób ale jak już jest 4 graczy no to już zaczynają się problemy. Czemu EA nie potrafi tego rozwiązać to się ciągnie od poprzedniej FIFY. :-(
Wiadomość 5 z 5 (1 932 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA