Dodstałem

autor: CoCieTo90
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 19
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Rynek Transferowy
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 29.06.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 23.00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? EET (ART) - GMT + 2:00
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Mogli byście pomóc jakoś
Co się dzieje? nie moge kupować zawodników, gdy klikam na kup teraz wyskakuje mi komunikat "Podczas składania oferty wystąpił błąd.Inny zespół złożył ofertę wyższą od twojej" Rozumiał bym gdyby mi sie to wyświetliło gdybym chciał kupić jednego zawodnika e tak jest ciągle
Co powinno się stać? Powinienem móc kupić zawodnika

Wczoraj wyszło nowe sbc,licytowałem zawodników tych narodowości co są potrzebne do sbc.O 23 wczoraj zablokowano mi rynek transferowy.Co mam zrobić?

Wiadomość 1 z 3 (619 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dodstałem

Community Manager

Hej @CoCieTo90

 

Jeśli na Twoje konto zostały nałożone jakiekolwiek blokady, to na Twój adres email powiązany z kontem EA powinna trafić informacja, która opisze przyczynę dlaczego tak się stało. Jeśli chcesz odwołać się od tej decyzji postępuj wedle kroków opisanych we wiadomości email lub sprawdź informacje na tej stronie. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (566 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dodstałem

Community Manager

Hej @CoCieTo90

 

Jeśli na Twoje konto zostały nałożone jakiekolwiek blokady, to na Twój adres email powiązany z kontem EA powinna trafić informacja, która opisze przyczynę dlaczego tak się stało. Jeśli chcesz odwołać się od tej decyzji postępuj wedle kroków opisanych we wiadomości email lub sprawdź informacje na tej stronie. 

Wiadomość 2 z 3 (567 wyświetleń)

Dot.: Dodstałem

★★★ Apprentice

Miałem tak na początku tej Fify... podczas  premiery nawet nie miałem webaap by na nim kupować... A że zacząłem zarabiać na konsoli za dużo monet to EA mi podarowała takie coś... po 24h rynek wrócił na godzinę i znowu 24 h gdzie w 3 dni dorobiłbym się pewnie z miliona monet...

Wiadomość 3 z 3 (440 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA