Dot.: Dodanie zawodnika do skladu

autor: TOMALA1969
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dodanie zawodnika do skladu

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 19
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Rynek Transferowy
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 28.06.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 18
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Dodając zawodnika do składu
Co się dzieje? W ostatnim czasie zrobiłem sbc o Inieste, chcąc dodać go do składu zauważyłem problem. Występuje błąd a jedyna informacja ktora się pojawia to "Wystąpił błąd" - jak kliknę ok to wyskakuję, że udało się zmienić pomyślnie na zielonym tle. Zawdonik do składu jednak się nie dodaję, na ławkę rezerwową również nie. Próbowałem z innymi zawodnikami i jest dokładnie to samo, jednego wysłalem do klubu i chcąc przywrócić go na ławkę równiez jest to samo. Teraz z niepełnym składem nie mogę grać. Próbowałem dodać na aplikacji na telefonie, na www oraz bezpośrednio na konsoli PS4.
Co powinno się stać? Zawodnik powinien dodać się bez problemu do składu

PS4 problem 

.

Wiadomość 1 z 3 (616 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dodanie zawodnika do skladu

Community Manager

Hej @mikolajajm

 

Spróbuj stworzyć nowy skład i dodać Iniestę do nowo utworzonego składu, potem kolejno dodawaj pozostałe karty zawodników. Najlepiej by było jeśli tę czynność wykonałbyś na konsoli. Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (599 wyświetleń)

Dot.: Dodanie zawodnika do skladu

★★★ Guide
@EA_Kuba Dokładnie - jak wyżej - nowy skłąd to jedyny ratunek. Generalnie pomaga.
Wiadomość 3 z 3 (587 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA